Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lenne valakinek kedve vélemény...

Lenne valakinek kedve véleményt mondani egy nemrég indult wattpad storymról? Fantasy történetnek indult, nem tini főszereplőkkel.

Figyelt kérdés

Barátaim azt mondják jó,na de tudjuk milyenek tudnak lenni a barátok.Szívesen meghallgatnák valaki mást is.

AZ első részben elég sok a helyesirási hiba,de később már igyekeztem figyelni rá


link: [link]



2016. dec. 11. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó úgy olvasni, hogy a vesszők és pontok után nincs szóköz. És nem, ez nem apró hiba.
2016. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Figyelni fogok rá
2016. dec. 11. 19:02
 3/5 Szitokpatkány válasza:
Leírásból nekem tetszik, ha az íráshiba-dolgot kijavítod, akkor szerintem jó lesz
2016. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csicsky ***** válasza:

Küldtem privátot. Ez egy összeállítást tartalmaz, amit a kezdő íróknak és a hobbiból írogatóknak szoktam elküldeni, hogy könnyebben boldoguljanak az írással (linkek, tanácsok, ajánlott szakirodalom, stb.). Ez az írással kapcsolatos nehézségek leküzdésére szolgál.


Ha komolyan akarod venni az írást, akkor tesztolvasókra is szükséged lesz (más néven: béta olvasókra), akik írásokat véleményeznek, tanácsokat adnak. Létezik egy tesztolvasói csoportosulás, a privátban feltüntettem, hogy hol találod meg őket.

2017. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lunameyer válasza:

Kedves Utolsó! Esetleg amiket felsoroltál el tudnád küldeni nekem is? Nagyon örülnék neki

és lehet, hogy segítene fejlődnöm az írásban. (nagy álmom, hogy egy nap író leszek)

2018. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!