Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura- Bexi sorozat...

Leiner Laura- Bexi sorozat Valaki érti ezt? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nélküledben Geri számának címe Szívszakadás volt, a Valaholban pedig Szívtörés, én néztem el, vagy ezt más sem érti?

2016. dec. 11. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Laura is csak egy ember, lehetnek hibák a könyveiben, én csak azt nem értem hogy, akik átnézik a könyvei még kiadás előtt, hogy nem vették észre?
2016. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megváltoztathatták a címét ők is. Bár én Szívszakadásra emlékszem személy szerint
2016. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, mindenki hibázhat, nem is azért kérdeztem, hogy bántsak bárkit, csak tudni szerettem volna más mit gondol.
2016. dec. 13. 07:00
 4/7 anonim válasza:
100%
Az Egyszerben ki fog derülni, ennek az oka! :)
2017. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Azért, mert más ember dalát lopta el, így megváltoztatták a címét és néhány dolgot benne, hogy ne tudják beperelni.
2019. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Laura a könyvben is leírta,hogy meg kellett változtatni a szám címét.
2019. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Felhasználó328 ***** válasza:
A szívszakadás volt az eredeti címe, csak Geriék lopták/másolták a számot. Ezért megválltoztattak benne e néhány dolgot pl. Néhány szót átírtak másra.
2019. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!