Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek teszett az Ambrózy báró...

Kinek teszett az Ambrózy báró esetei sorozat?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszett, csak nem találtam még olyat az én korosztályomban, kinek tetszett volna. Nekem rossz ízlésem, vagy a korosztályomat inkább a nyálas (mert sokszor az, ennek ellenére szeretem őket) Leiner Laura regények tetszenek?

15L



2016. nov. 25. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel Böszörményi regényei is az ifjúságnak szólnak, így nem meglepő, hogy tetszett neked.
2016. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs rossz az ízlésed. Sok embernek tetszik, akik mást is olvasnak az aktuális top tini regényeken kívül. Én tervezem elolvasni.
2016. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem mindenképpen olvasd el, ha időd engedi, mert nagyon nagyon jó! 😊
2016. nov. 26. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendben, sorra kerítem. :) (2. vagyok)
2016. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett, mert szeretem a bűnügyi, nyomozós könyveket és a kor is megfogott. És az, hogy làbjegyzetben pontosítja a helyszíneket mégjobban megfogott.

17L

2016. dec. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úristen!!!!

Egyszerűen IMÁDOM!!!

Nemrég fejeztem be a második részt.

Hát mit ne mondjak, még mindig a hatása alatt állok.

Nincsenek szavak erre a könyvsorozatra😍😍

16/L

2017. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, én 7 éves korom óta Böszörményin élek, csak a sorozatokat váltom... De nekem is ez a nagy kedvencem most, és akit rávettem az elolvasására, annak se volt rá rossz szava. 14/L
2017. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!