Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta a Harry Potter és...

Aki olvasta a Harry Potter és az elátkozott gyermeket az milyennek találta a könyvet?

Figyelt kérdés

2016. dec. 25. 08:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és szerintetek lesz belőle film, és meg lesz írva regénynek, úgy mint az előző részek, vagy nem?
2016. dec. 25. 08:34
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz. A sztori jó, de néha úgy éreztem, hogy egy fanfiction olvasok. Jó példa erre a Delphis szál...

Jó volna, ha regény formában is megjelene úgy biztos sokkal jobb lenne, de erre nincs sok esély.

Hogy lesz-e belőle film? Pont tegnap írtam ki egy ilyen kérdést! XD Szerintem lesz belőle, de mivel most csinálják "A legendás lények és megfigyelésük" filmsorozatot, talán még nem.

2016. dec. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak a vége felé kezdtem érezni, hogy ebben az írásban benne van Rowling keze, akkor köszönt vissza a stílusa. Meg nyilván a jellemző alapkoncepció, amit láttunk korábban: az a gonosz, akiről nem hitted. (Mógus feje, Petter Pettigrew, ál-Rémszem és most Delphi.)
2016. dec. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szereplők egysíkúak, többször is karakteridegen a viselkedésük. Több hiba is van a történetben, pl. százfűlé főzetet már percek alatt összedobnak, simán be lehet jutni a minisztériumba, Voldi gyereke is eléggé vicckategória.
2016. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem szuper történet, ahhoz képest, hogy csak egy szárazjegyzet nagyon jól átjön. Egyáltalán nem értem, hogy mi bajuk az embereknek azzal, hogy Voldemortnak van egy gyereke meg hasonlók. Nyilván nem hozza az előző hét könyvtől megszokott lehetetlen magas színvonalat, dehát ez várható volt. Ja, és választ ad a sokak által feltett kérdésre, hogy ha van időnyerő miért nem hozták vissza Harry szüleit és a többi,legfőképp Voldemort keze által meggyilkolt halottat. Nekem külön tetszett, hogy kedvenc szereplőm Draco is nagyszerepet kaöpott benne-immár Harryék barátjaként. Én imádtam a könyvet és imádkozom, hogy a Fantastic Beats után forgassanak belőle egy filmet. Kérdésedre válaszolva egyébként igen, már tervezik a forgatást, az egyetlen akadály, hogy csakis Daniel Radcliffet tudnák elképzelni Harry Potterként -amivel egyébiránt maximálisan egyetértek, utána lehetetlen jobbat, vagy csak ugyan olyan jót találni. Ő viszont az utolsó film után harozottan kijelentette, hogy szeretne egy kis távolságot tartani a karaktertől- most egy fingó vízihullátjátszik a Swiss Army Manben.

De én óóóóriááási Potterheadként remélem, hogy sikerül meggyőzni, és összejön a film.

2016. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egyáltalán nem értem, hogy mi bajuk az embereknek azzal, hogy Voldemortnak van egy gyereke meg hasonlók."


Mert tipikus fanfic húzás. Bella 47éves, Voldi meg 71 volt akkor, amikor elvileg gyerekük született, Bella házas is mással. A kérdés adott, hogy a halhatatlannak minek kellett volna utód, vagy ha mégis, akkor miért nem várta meg a győzelmet, miért a legleterheltebb időszakban vállalták be? Főleg, hogy Bellára szükség volt a "munkában", s lett volna biztosan fiatalabb, Azkabant nem megjárt nő, aki kihordja neki a gyereket. Ha pedig annyira fontos az anya, akkor korábban ésszerűbb lett volna összehozni. A friss szülés is látszott volna Bella holttestén, s eleve otthon hagyták volna babázni, hisz arra lett volna szükség.


Meg eleve Voldi önző volt, s a horcruxok miatt nem is kellett volna neki utód, a hatalmat is csak magának akarta.

2016. dec. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
minek kellett V nek gyerek? Lehetetlen ezt elkepzelni, h osszejott Belllatrix szal. Raadasul o a Nagyur, neki nyilvan tavolsagot kell tartania a hivektol. Bellatrix??
2016. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
#6 Bella nem halt meg, benne van az uccso reszben, h Azkabanba kuldték
2016. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. #8 "...egy bomba erejével taszította hátra őket az iszonyatos, pusztító harag, ami utolsó, leghívebb szárnysegédjének halálát látva robbant ki Voldemortból." Bellatrix meghalt.
2016. dec. 29. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!