Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok valami jó könyvet...

Tudnátok valami jó könyvet ajánlani?

Figyelt kérdés

Amiket eddig olvastam és nagyon tetszettek: Pokoli szerkezetek, Sötét erők, Időtlen szerelem, Hush Hush stb.

Amiket elkezdtem de abba hagytam: Luxen, Végzet ereklyéi, Wings, Bíborhajú

Szóval nem szeretem ha egy könyv tele van csöpögéssel, de azért legyen benne romantika. Szeretem a fantasyt, de a zombik, sárkányok, ufók kerüljenek. Ezen kívül nem baj ha egy könyv nem fantasy.

Aki tud némi rövid leírást is adna a könyvhöz.

Köszönöm szépen!!:)



2016. dec. 27. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Fonix

Ket eselyes szerelem

Uvegtron.

Tuskek es rozsak udvara.

Angelfall minden keppen.:D

Bizserges

Angyalfeny

Tuzlang(van nemi sarkanyos vonatkoztatas, de szerintem erdemes legalabb utana nezned)

A halhatatlansag szabalyai

2016. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Percy Jackson

Hobbit

A Lol könyvek nagyon jók de azok általában romantikusak

2016. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rick Riordan könyvei (Percy Jackson és az Olimposziak sorozat, Olimposz Hősei sorozat, Vörös Piramis)

Sarah J. Maas - Üvegtrón sorozat

2016. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A P.J.-t már olvastam és az is tetszett
2016. dec. 28. 15:19
 5/7 anonim válasza:
53%

Harry Potter :D alapkönyv ^^

Leiner Laura könyvek (én most olvasom a Szent Johanna gimit, először el sem akartam kezdeni, most meg le se tudom tenni xd)

Gyűrűk ura (a film nekem uncsi volt, de a könyvet imádtam, sokkal jobb, mint a film)

Stephen King könyvek (igaz, horror kategóriásak, de én mindegyiket imádtam amit eddig olvastam, Carrie, Ragyogás, Álom doktor, Tortúra, Halálsoron, stb.)

Maria V. Snyder: Poison Study

Lisa Jane Smith: Titkos Kör

Dan Brown könyvek (szerintem a Da Vinci-kód alapkönyv, meg a többi könyve is nagyon izgalmas)

Ha valamelyik felkeltette az érdeklődésedet, írj privátot, adok hozzá leírást is. :)

2016. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eragon

Bexi-sorozat

Bábel

Akkor szakítsunk

Altatódal

Skorpióvágta

Hollófiúk

White Cat

Az árulás csókja :)

2016. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nagyzsófia92 ***** válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

Ez egy kicsit filozofikus romantikus könyv, viszont nem regény, hanem párbeszédes. De semmi ufók, semmi szeretkezés, semmi csöpögés. Egy próbát szerintem megér.

2017. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!