Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyv volt a legnagyobb...

Melyik könyv volt a legnagyobb hatással az életetekre?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 18:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Jane Eyre.

Nem tudom,miért,mert mikor másodjára olvastam,nem tetszett.De mikor először olvastam,nagyon tetszett,imádtam.

2010. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A Jane Eyre is megvan, meg majdnem megvettük az Elfújta a szelet is, csak aztán nem X)
2010. máj. 5. 16:32
 13/21 anonim ***** válasza:
A szerelmünk lapjai. Olvasd el isteni könyv....
2010. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Márai Sándor: Füveskönyv. Sok az igazság benne, sokmindent meg lehet érteni.
2010. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Rám a Twilight Saga volt a legnagyobb hatással. Megfogott benne a természetfeletti benne és teljesen elbűvölt, hogy ilyen szerelmet tud egy ember az írásába csempészni. Aki még nem olvasta annak csak ajánlani tudom :)
2010. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Rám nagy hatással volt ez a három könyv:


Böszörményi Gyula:

9...8...7...

6...5...4...

3...2...1...


Ezeket a könyveket nagyon imádom.A 9...8...7...-tel kezdődik,és egymásra épülnek.nagyon tetszettek,és ezek nélkül már el sem tudnám képzelni az életem.Szinte minden nap keresgélek róluk infókat.

2010. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A Harry Potter sorozat. Tényleg. Így visszagondolva kicsit hülyén hangzik még számomra is, de nagy hatással volt rám. Úgy 6.os lehettem amikor elkezdtem olvasni, és akkor eldöntöttem, hogy Angliában fogok majd élni:) megszerettem az angolokat:p És habár még nem voltam kint, de angolul már megtanultam, és ha minden jól megy, idén nyáron végre teljesül az álmom:)

19,L

2010. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Daphne Du Maurier: A Manderley-ház asszonya

Olvasd el szerintem nagyon jó!

2010. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Chuck Palahniuk : Harcosok Klubja


16+ után mindenkinek ajánlom. Aki elsőre nem tudja átérezni a lényeget, az olvassa el ha majd idősebb lesz.

2010. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sok van, de talán a leginkább a Gyűrűk Ura trilógia. Tökéletes történet, izgalmas, sko alapigazságozt tartalmaz az életről. De a legjobban mégis a nyelvészeti dolgok fogtak meg benne (Tolkien nyelvész is volt), a tünde nyelv,a hobbitok beszéde, a köztük lévő különbségek, meg hogy hogyan hidalják át... Szóval nagyon izgalmasnak találtam, és eldöntöttem, hogy én is nyelvészettel, nyelvekkel szeretnék foglalkozni!
2010. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!