Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlanátok...

Milyen könyveket ajánlanátok egy olyan embernek, aki soha nem olvasott még egyetlen könyvet sem?

Figyelt kérdés

Magamról beszélek. 23/F


Kötelező olvasmányokba se kezdtem még bele. Önszántamból meg pláne. Ne értsétek félre, nem vagyok rá büszke. Ezt tájékoztatásként írom, a tippek meghozatala miatt.


Dolgozom. A munkás szállón, nincs tv (nem is szeretnék), nincs rádió (ótvar műsoraik nem érdekelnek), nincs internet, sem pedig társaság.


Kérlek benneteket, olyan könyveket ajánljatok, ami egy igazi kezdőnek is tetszene, lekötné és motiválja az olvasást.

A könyvbeli kulturális degradálást hanyagoljuk.


Bármennyit írhattok csak tényleg jók legyenek, mivel - jó esetben - havonta egyszer tudok hazajönni.


Köszönöm!



2017. jan. 2. 13:56
1 2
 11/14 Lilith1994 ***** válasza:

[link]

Néz meg itt hogy neked mi az ami tetszhet. De tudok is párat ajánlani :)


Asimovokat mindenképpen tudom ajánlani én is szeretem :)

Mentőexpedició

Frank herbert könyvei (én most a csillag korbácsot olvasom )

Esetleg Lovecraft könyvek

Vörös lázadás trilógia

Metro 2033,2034,2035+ univerzumos kötetei

Talán az Éhezők viadala:)

Star wars könyvek

Így hirtelen :)

2017. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Lilith1994 ***** válasza:
*Nézd
2017. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kikölcsönöztem 3 Verne Gyula könyvet (A tizennégy káros autó, Három testő afrikában, A láthatatlan légió) és egy P. G. Wodehouse: Folytassa, Jeeves!


Remélem tetszeni fognak. Verne még van bőven, ha ezekkel végzek, Isaac Asimov könyveket pedig rendelnek.


Mindenkinek köszönöm szépen az ajánlatokat, mentek a zöldek. :)

2017. jan. 14. 22:06
 14/14 anonim válasza:
Napnak Fénye, Holdnak Árnyéka, Csillagok szikrája.
2018. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!