Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lányok! Miért szeretitek...

Lányok! Miért szeretitek ennyire ezt a Leiner Laurás Bexi sorozatot?

Figyelt kérdés
Az osztályunkban a lányok is szeretik ezt a könyvsorozatot, de az a fura hogy már nagyjából "rajonganak" érte, és azt szeretném kérdezni, hogy ez miért van? Nincs vele bajom, csak nem értem hogy lehet ennyire szeretni egy könyvet és a szereplőit. Erről a Nagy Márkról meg ne is beszéljünk... xD

2017. jan. 6. 15:33
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Laura az aki megtudja találni az olvasóival a hangot.Van ilyen könyve van olyan könyve,szereti a változásokat.Laura nagy sikert aratott az Szjg-vel nagy sikere lett a Bábelnek a Bexi meg elég nagy figyelmet kap.Az Akkor szakítsunk a háttérbe csúszik mert az csak egy könyv ami azért íródott h Laura ne veszítse el azolvasóit ameddig elő nem rukkol egy iszonyat jó könyvel
2017. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 K Alexa válasza:
100%
hát , nem is tudom . egyszerüen megfogott a történet , a szereplök , nagy márk ! csak egy rossz van ebben , hogy ha elkezdem nem tudom letenni . nem tudom ti hogy vagytok vele :)
2017. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
Hát, én nagyon nem bírom. A Bexit nem olvastam, de az SzJG valamelyik részébe belenéztem. Azóta messze elkerülöm LLt. Mert. Nem érint meg a téma, minek olvassak más velem egykorú átlagos életéről, ha nekem is átlagos életem van? Untat. Mert. A stílusa a legkevésbé sem mondható választékosnak, egy könyv nyelvezete legyen igényes. Nem pedig olyan, mint ahogy a srácok beszélgetnek a folyosón. Tudom, hogy sokaknak ez jelenti a könyv vonzerejét. Engem taszít. És mert a szereplők, leginkább a fiúk teljesen valószerűtlenek. Ugyan nem szeretem a slice-of-lifeot, de ha már az a cél, akkor legyen is az.
2017. febr. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
26%
Kedves utolsó! A tizenévesek pont úgy beszélnek egymással általában, mint a könyvben. Te mit szeretnél, hogy magázödjanak? 😃
2017. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
25%
Magázódjanak* Bocsi, elírtam
2017. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%
Pont ez a problémám, hogy úgy beszélnek. Ha könyvet olvasok, nem akarok ilyet látni, bőven elég (sok is) az iskolában hallani. Látom sikerült értelmezni a kommentet. A választékos beszéd pedig nem a magázódást jelenti ;)
2017. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%

Én személy szerint óriási márker vagyok.Szerintem ez nem kortol függ, hanem inkább személytől. eggyik kommentlő irta, hogy az éppen olvasott Leiner Laura könyv a best és ez eddig velem is így volt, bár az AKSZ-ot nem annyira kedveltem...Én minden képpen ajánlom az összeset.Régen a Bexi eőtt még a Bábelt szerettem nagyon, azt is ajánlom mindenkinek.


Többen is irták, hogy nem szeretik Márkot meg hogy nagyképű meg egoista, és persze nem mindenkinek ugyan az a véleménye, de Márkattól, hogy egoista, attól még nagyon szerethető, és direkt így van megcsinálva a karaktere.Az pedig, hogy nincs jó humora meg hogy idegesítő nem tudom mire írjátok, mert az tény, hogy van akinek jobbak a történetben a viccei, de én személy szerint rajta is sokat szoktam nevetni/mosolyogni.


Ez csak az én véleményem,#márkerforever ;)

2017. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
80%
Én nem igazán rajongok érte ,nem jönnek be a Nagy Márk stílusú fiúk inkább az Arnoldosak (Szjg) . Szerintem nagyon sok lány ,,elolvad” az ilyen kacsintgatós , jó hangú fiúktól. Szerintem ezért szeretik ennyire,ennyien.
2018. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
79%
Támogatom az utolsót, TeamArnold!
2018. jún. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Daniella33 válasza:
Imádom minden egyes könyvét. Igen, lehet hogy Bexi kicsit hisztis, de attól még teljesen olvasható. Márk pedig szeretnivaló. A poénok jók, semmi baj nincs vele. Nem lett a legjobb könyve azokban az Ég veledet és a maradj velemet mindenkinek ajánlom. Ez a legjobb könyvsorozata. Én az SzJg ért nem rajongtam, nekem unalmas volt minden egyes nap leírása
2018. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!