Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok linkelni egy oldalt...

Tudnátok linkelni egy oldalt ahonnan meg tudom venni a 2009-es Michael Jackson Moonwalk című könyvet? Én eddig sikertelenül keresgéltem.

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 22:12
 1/5 anonim válasza:

[link]


Én nem tudom melyik az a 2009-es Moonwalk, mert én csak ezt ismerem, ez az életrajzi könyve,

2017. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Marta007 válasza:
A konyvet meg lehet venni a kovetkezo oldalon: www.amazon.com, az ara 20 dollar. Nem tudom, hogy ahol te elsz onnan lehet rendelni valamit errol az oldalrol, ezt meg kell tudni.
2017. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha magyarul akarod az eleg nehez de itt eloreirathatod ha lesz nekik szolnak amigy meg a neten angolul lehet kapni az amazonom v akarhol

[link]

2017. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nemtom, lehet-e,de nekem volt olyan, mondjuk pont egy volt raktáron, és több bolt is lehet, hogy ua raktárt nézte, na mindegy, szóval úgy is lehet könyvhöz jutni, hogy elmész a könyvesboltba, és akkor ha ott nincs is az adott könyv meg, akkor is lehet olyat, hogy a könyvtáros rákeres, és akkor odarendeli a raktárból abba a könyvesboltba az adott könyvet, és akkor ott kb 3 napon belül át is tudod már venni, meg utána is, elteszik neked, amíg nem mész érte, és így nem kell postaköltséget sem fizetned; és esetleg van olyan is, hogy az emberek a régi könyveiket, ami már nekik nem kell , leadják a városi könyvtárban, és onnan is ki lehet venni; meg szoktak még antikváriumba is olyan könyveket vinni, ami már nem kell a tulajdonosának, és akkor azt már 10-20-30 nem tom , hány százalékos kedvezménnyel adják , mivel már nem új könyv. Én ezeket tudom.
2017. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2017. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!