Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Segítene nekem valaki? A...

Segítene nekem valaki? A könyvemhez kellene sürgős!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Írok egy könyvet,van benne mindenféle fantázia lény köztük az is amit én találtam ki..Azonban a fajnak sehogy sem tudok nevet találni,gondolkodtam a Monolith néven de arra rákerestem a google-on és valami oszlopot dobott ki nekem :"D Így most eléggé elveszett vagyok,valami olyasmi kellene ami igazán egyedi! >< Köszi előre is a segítséget:D

2017. jan. 8. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
jkilshdf
2017. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A leny jellemzese nelkul elegge nehez, mert ennyierovel mondhatnam ra, hogy citromle aztan kesz. Nyilvan az lenne logikus, ha hozza passzolo nev lenne.

Amugy erdemes jatszani a kulfoldi szavakkal, latin stb Ket lenyre jellemzo szot larinra forditasz es ossze rakod valahogy esetleg. En a helyedben ezt csinalnam.

2017. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fantasy name generation

Ezt írd be googlebe :)

2017. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ^^ Megnéztem az oldalt de nekem nem személynevek kellenek hanem olyasmi mint pl.: tündér,sárkány,törpe,elf,angyal meg ilyenek :D
2017. jan. 10. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan is van. Egyik oldalon kilehet választani a fajt, hogy milyen hosszú és "nehéz" legyen a név :)
2017. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!