Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Michael Jackson J Randy...

Michael Jackson J Randy Taraborrelli könyv miről szól olvasta valaki?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak olvasói vélemények csak tekerj lejjebb. Rövid tartalom is. Egyébként a könyv Michael Jacksonról szól meglepő módon.

2017. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. jan. 8. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kb a feléig olvastam el, utána meg nem megunás miatt tettem le, hanem mert közbe jött a vizsgaidőszak, tanulás és nem folytattam. De szeretném.

A könyv MJ-ről szól, ahogy a cím is mondja, nagyon részletesen írja le, gyerekkorától kezdve az életét.

Mivel ilyen koránról kezdi a mesélést, megérthetjük belőle, hogy miért lett olyan MJ amilyen, milyen háttérrel rendelkezik.

Kicsit nekem az első felében sok volt az albumokkal turnékkal kapcsolatos információk és nagyon rám lettek zúdítva.Engem jobban érdekeltek a magánélet-beli dolgok, bár megértem, miért nem teregeti ki valaki a nyilvánosság elé, és bármennyire érdekel, tiszteletben tartom. Szerintem emiatt nem fejeztem még be a könyvet, de rajongóhoz híven szándékomban áll :D

Viszont tényleg hiteles, rengeteg újdonságot tartalmazott nekem az első fele. A stílussal nem feltétlen vagyok megelégedve, de olvasható :)

2017. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok benne a hazugság, és a rossz sugallás.

Abban a tudatban olvassátok, hogy Michael nem volt pedofil!

2017. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen nem volt pedofil
2017. jan. 11. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!