Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok?

Milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mostanában olvasgattam A pörgést, A hobbitot, a Drizz Do'Urden Trilógiát. Mindegyik tetszett. A hobbitnak a világa nagyon tetszett, de egy gyürük úrának nem vágnék neki. A többinek meg az reménytelen apokaliptikus világ egy szerethető főhőssel megragadott (ilyen volt még a harcodok klubbja is). Fontos, hogy magában is olvasható legyen, ne kelljen a folytatásokat megvenni és mivel libri utalvánnyal kéne megvennem, így legyen a libriben is. :)

Köszönöm a segítséget előre is.


ui: az időhajókkal szemezgetek, csak sok rosszat is olvastam róla.



2017. jan. 10. 20:37
 1/2 Anfru08 válasza:

Szia.

Nemtudom hany eves vagy, en 13, ugyh lehet h nem tudok segigeni.

Amit en ajanlok:

Leiner Laura konyvek, sosem lehet kinoni beloluk

Percy Jackson es az okimposziak, ez is kortalan, en speciel nagyon szeretem

LoL konyvek

Harry Potter konyvek


Lehet h kicsit sablonosnak tunik, de tenxleg csodasak mind.

Rem azert tudtam kicsit segiteni


Ui: en is olvstam a hobbitot, nekem is nagyon tetszett. Tolkien ezt eredetileg gyerekeknek irta, meg is latszik rajta. A Gyuruk ura pedig msr eleve felnotteknek irodott. En a masodik feleig jutottam, nem olvstam tovabb, en nekem kicsit csalodas volt a Hobbit utan, de szerintem vagj neki, teljesen egyenfuggo, es csak ranezesre olyan ilyeszto. Kisse nehez megerteni neha, foleg a sok nev miatt, valamk t nsgxon osszerakott de osszessegeben jo konyv, csak mint mondtam, nem hajaz a Hobbitra.

2017. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. 31 vagyok. Sajnos a Harry potter nem érdekel. Egy része érdekelt amit meg is néztem, amikor az időben ugrálnak. A többire majd rákeresek.
2017. jan. 11. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!