Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Killing Stalking manga?

Killing Stalking manga?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, hogy aranyosnak tartom?

2017. jan. 12. 19:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, de cseppet sem aranyos...
2017. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, szerintem aranyos, h egy ilyen pszichopata srácból kitudott váltani hozzá képest jó dolgokat :p meg mikor a kártyázásnál segített neki és mikor ő vesztett mégis a másik csávót ölte meg
2017. jan. 14. 18:59
 3/26 anonim válasza:
93%

Elkeserítő látni, hogy 12 éves kortól kezdve minden kiscsibe rá van most izgulva, holott a felét sem képesek felfogni.


Amint látom te is ebbe a kategóriába tartozol, kedves kérdező. Fiatal vagy ahhoz, hogy átlásd a csavart pszichológiai kínzást, és könnyű megvezetni pár "kedvesnek(?)" tűnő gesztussal.

A Killing Stalking manhwa piszok kemény, és ráférne egy 21+ os plecsni.


De megnyugtatlak: nem beteg vagy, csak nem vagy elég érett egy ilyen kaliberű műhöz.

2017. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
jólvan, azóta haladtam a történetben és rájöttem, ez rohadtul nem aranyos :/
2017. jan. 18. 10:48
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Fúh hát én amikor először olvastam ledöbbentem. Már annyit láttam a neten keringeni, hogy gondoltam biztos jó, megér egy próbát. Aztán nem gondoltam volna, de egyből elolvastam az összes részt, ami akkor kint volt. De igen rossz belegondolni azért, hogy ezt 12-14 évesek is olvassák, néha még nekem is sok:D megmutattam egyik barátnőmnek,belenézegetett és mondta, hogy ő ezt biztos nem:) tisztában vagyok Sangwoo tetteinek súlyosságával, ennek ellenére szerintem nagyon érdekes szereplő, kifejezetten szeretem a karakterét.(és nem léteznek mielőtt valaki beleköt, valóságban nyilván nem lennék egy sorozat gyilkos pártján sem). 18/L
2017. jan. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
58%
Imádom! I <3 Sangwoo!
2017. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
33%

3.nak teljesen igaza van. Sokan nem képesek felfogni a történéseket, és a mentális betegségek közötti összefüggéseket. Ehhez nem elég egy korhatár, hanem mentálisan is elég érettnek kell lenni ahhoz, hogy megértsük a működését. Már én elkeserítőnek tartom, hogy Bum viselkedését a stockholm-szindrómához kötik mikor borderlineos.

Véleményem szerint egyes emberek éretlensége, és az élethez való gyerekes érdektelen viszonyulása miatt, bekéne tiltani a mangát. :)

2017. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
és ha valaki annak ellenére aranyosnak tartja, hogy tudja nem normális? ;)
2017. febr. 25. 14:36
 9/26 Dorarmin válasza:
37%
magyarul van? ha van pls link
2017. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A korrektség kedvéért nem manga, hanem manwha, ugyanis az alkotó koreai.


Nem, egyáltalán nem "aranyos" képregény...viszont zseniális cucc, pont a pszichológia vonal miatt (és a rajzolása is nagyon ott van). Sangwoo karaktere nagyon izgalmas (másik kedvencem a "nyomozó").

Amikor elkezdtem olvasni még aznap ledaráltam az összeset, ami elérhető volt. :)


Yoonbum se teljesen normális...de Sangwoo meg nagyon durván mentálisan beteg, viszont baromira érdekes nézni mit miért csinál...Sajnos nekem egyik családtagom is valószínűleg ugyanebben a betegségben (boprderline személyiségzavar)szenvedett, tök ugyanígy viselkedett (a gyilkosságokat leszámítva persze...), ugyanez a kicsapongás, hirtelen teljes elborulás, máskor kedves... 1 éve öngyilkos lett, 28 évesen...Nagyon szerettem ezt a személyt és az a durva, hogy rajtam kívül mindenki csak lehülyézte, meg elintézte azzal, hogy rossz a természete (hisztis, agresszív) és senki nem látta,hogy beteg én meg nem tudtam meggyőzni, hogy valami nincs rendben én kezeltesse/kontrollálja magát ...


Tudom, a képregény kitaláció meg minden, de engem kísértetiesen emlékeztet rá ez a karakter, amint elkezdtem olvasni,rögtön ő jutott eszembe... :/ :(


De ez csak egyéni dolog, ettől függetlenül is kvajó a képregény. Viszont szigorúan 18+ kategória.

2017. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!