Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem érzed úgy egy könyvtárba...

Nem érzed úgy egy könyvtárba belépve, hogy ennyi könyvből még annyit sem lehetne életed végéig elolvasni, ami érdekel, még akkor sem, ha csak ezzel kellene foglalkoznod?

Figyelt kérdés
És nem sajnálod?
2017. febr. 1. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Azért az ott lévő könyvek közül nem mind tartozik az érdekeltségi körömbe. Jó nyilván rengeteg olyan könyv lesz,ami akár érdekelne is,de valószínűleg soha nem is fogok hallani róla,de ezzel nem tudsz mit csinálni.
2017. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha csak ezzel kellene foglalkoznom.... De jó is lenne:)! Nem érzem úgy. Napi 200-300 oldalt olvasok, a gyerekkönyvtárban már minden könyvet kiolvastam kb. 2 év alatt... Pedig nem egy ilyen kis falusi/iskolai könyvtárról van szó.
2017. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érzem így. Ha unatkozom, képes vagyok egyszerre elolvasni vagy 200-300 oldalt. Napiszinten kb 50-100 oldalt olvasok. (de tényleg) meg én nem veszek meg minden könyvet, mert nem tudok kifizetni heti 8 ezer forintokat. Ezért rátöltöm az e-bookra, és ott elolvasom. (lehet mondani, hogy illegális, de könyvmoly vagyok, imádom a könyveket és imádok olvasni. De akkor sem szeretnék fizetni 8 ezer forintokat)
2017. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nekem is eszembe jut néha. :D De nem is kimondottan a könyvtárban, hanem amikor van 200-300 könyv, amit előre eltervezek, hogy el kell olvasnom és utána böngészek a könyvtárban, vagy a neten és találok új könyveket, amik megtetszenek és tudom, hogy soha nem lesz időm elolvasni az összeset, ami érdekel és ki kell válogatnom, hogy melyik az, amire nem sajnálom az időt és melyik az, ami tényleg érdekel. :D Aztán elkezdek olvasni egyet a sok közül és rájövök, hogy ez nem is olyan, ami kimondottan érdekel, vagy a végén, amikor becsukom a könyvet rájövök, hogy nem is adott annyit, mint amit szerettem volna tőle és lehet pont az a könyv lett volna jó, amit végül nem olvastam el. :)) Szerencsére azért sok olyan van, amit random kiválasztok, elkezdek olvasni és letehetetlen és nem bánom meg, hogy elolvastam. :) És szerintem ez a lényeg. :)
2017. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!