Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok?

Milyen könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
14/L megköszönném ha a egy rövid bemutatást is írnátok a könyvről . :)

2017. febr. 6. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Leiner Laura

-Szent Johanna Gimi : könyvsorozat, 8 részes. Egy Rentai Reni nevű lányról szól, aki francia tagozatos gimibe jár, és beleszeret az iskola legmenőbb fiújába. Kicsit sablonosan hangzik, de nekem tetszett, bár a főszereplő nyavajgása néhol kicsit sok volt, de ezt csak miután kiolvastam, utána vettem észre xD az 5. könyv a legjobb :3

-Bexi- sorozat : 6 részes, a 6. rész tavasszal fog kijönni, és ez egy 16(asszem annyi) idős lányról szól, aki tulajdonképpen egy énekesnő.

-Akkor szakítsunk : Kornélia egy nagyon hisztis csaj, ainek sikerül összevesznie a barátjával, pont karácsonykor, de mindketten meg vannak hívva egy régi barátjuk szilveszteri bulijára.. így történik az, hogy Lia a bátyja révén beújít egy kamupasit, és a kicsit antiszoc bátyjával, a "tökéletes párral" (hah..persze..) a volt barátjával, és a később csatlakozó kamupasival tölti a szilvesztert. xD

-Bábel : Zsófi a barátaival elmegy a Bábel zenei fesztiválra, ahol elég sok vicces dolog fog történni, amikor meg Zsófi végleg kikészül és teljesen lerészegedik....hát az a legviccesebb része xD


Meg Cabot

-Villámlány : könyvsorozat, egy lányról szól, akibe bele csapott a villám, és így szert tett egy elég különös képességre, ugyanis ha látja valahol egy eltűnt gyerek képét(pl:tv, tejesdoboz) akkor megálmodja hogy hol van. Persze ebből sok bonyodalom is keletkezik, de vicces is :D

Amiket leírtam, abban mind van romantika is, szeretem a Happy Endet :'D

Van néhány aminek most nem tudom az íróját:

-Toplistás szerelem : Hunter egy zenekarban játszik, pontosabban a Guardrobe- ban, és mivel csinált 1-2 hülyeséget ezért az anyja a nagynénjéhez "száműzi" ahol megismerkedik a Roth családdal, akik segítenek majd fenntartani az álcáját.

-Segítség, youtube sztár lettem!

-Rocksztárt kaptam karácsonyra

az utolsó kettő történet most nem jut az eszembe, de jó volt az összes könyv :D

Remélem segítettem :D

2017. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen sajtot ajánlatok? milyen teát ajánlatok? milyen pizzát ajánlatok? mindenkinek más és más az izlése könyvtárba be és kezdj el bogarászni
2017. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igazából csak kettőt tudok ajánlani, de szerintem tetszeni fog. Az 1.: Kalapos Éva: D.A.C ez egy 6 részes lezárt könyvs. aminek főszereplője egy 16 éves gimnazista csaj(Fellegi Flóra), akinek anyukája meghalt, apukája pedig munkája miatt nagyon elfoglalt. Van egy bajos 13 éves öccse(Fellegi Gergő), és tulajdonképpen Flóra életét iirja le, de nem hagyja ki a baráti körét/családját sem.

A 2.: Finy Petra: Nagy álom:Úszósuli. Ez egy 1(xD)részes futó könyvs.A könyv egy nyári úszótáborról szól, ahol vannak versenyek, balesetek, na meg persze szerelmesek.

2017. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!