Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdekelne titeket egy Teddy...

Érdekelne titeket egy Teddy Lupin fanfiction?

Figyelt kérdés
Az ő napjait mutatná be a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában. Ott lennének Harry gyerekei is (az új könyvet (Elátkozott kölyök) nem venném alapul). Meg Ron gyerekei is, Neville professzor, stb.

2017. febr. 9. 06:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nem ezeket a fanficeket kedvelem, nagyon jónak kellene ahhoz lennie, hogy érdekeljen.
2017. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyeneket olvasol?
2017. febr. 9. 15:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Általános témában: Ami Harryről, Ronról és Hermionéról szól, onnan folytatva, ahol a könyv végződött. (Nem a 19 évvel későbbi, hanem a háború után) Mint pl a Nurmengard trilógia, ami nagy kedvencem.


Szerelmes témában: SS/HG ficeket.

2017. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen engem nagyon érdekelne. Imádom a Roxfortban játszó fanficecet (gyakorlatilag csak olyat olvasok), és az se hátrány, ha a csata után játszódik. És ez nem egy unalomig átdolgozott téma ( mint például egy Dramione, ami nagyon jó, de már uncsi)ami szintén ritka. Viszont ha megírod nagyon jónak kell lennie. Alap, hogy ne legyen fluffos (vagyis olyan nyálas, elvont sztori, amiben semmi érdemleges nem történik) és én azt sem szeretem annnyira, ha tele van OC karakterekkel. Ha megírtad, mindenképp küldd el nekem a linket!! :)
2017. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi az az OC?
2017. febr. 12. 07:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. Nekem is jöhet majd a link ;-)
2017. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
OC vagyis Own Character. Ez azt jelenti, hogy saját karakter, olyan amit te találtál ki. Nem baj ha van benne egy pár, de azért legyenek már benne eredeti szereplők is. :)
2017. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, az a baj, hogy eredeti karakterek; pár tanáron, Harry&Ginny és Ron&Hermione gyermekein kívül senki eredetit nem tudok! Ezért lesznek benne saját szereplők is!
2017. febr. 12. 16:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, megértem. Semmi baj nincs az OC-kkel, csak azokat nehezebb kidolgozni. És ha van mellette pár eredeti is akkor tényleg semmi gond. De hogy érted, hogy nm tudsz többet? Mármint abból a generációból? Ha kell mondok párat: Polly Chapman, Karl Jerkins, Yann Fredericks,Craig Booker ( meghal, szóval lehet hozzá szálakat fűzni. Nemtom olvastad- e az elátkozott gyermeket, de ha erről a generációról írsz az sokat segít. Benne van pl. hogy Teddy Victorie- val smárol)
2017. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!