Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek folytassam ezt a...

Szerintetek folytassam ezt a könyvet?

Figyelt kérdés

A történet lényege, hogy van egy átlagos srác, Hans. Ő és a szülei egy alpesi kisvárosba költöznek, aminek csak a Templomos Lovagrend temploma a nevezetessége. Hans gyanús jeleket vesz észre a házuk körül, amit a templom gondnokától vásároltak. Kiderül, hogy a templom sekrestyéje mellett ez a lovagok titkos találkozó helye, akik bajnokot keresnek a Nagy Alpesi Játékokra. Hans apja is, mint később kiderül lovag, és amikor Hans a templomba téved, akkor bajnoknak választják. A Nagy Alpesi Játékok azt jelenti, hogy az Alpok tíz lovagrendjének kiválasztott bajnokai öt próbán keresztül versengenek egymással, és a győztes jutalma egy vándorkupa, ami minden kívánságot teljesít, a neve a Bőség Kupája.


Kábé ennyi a sztori, és azért kérdezem, hogy folytassam-e, mert idegesít, hogy még csak a harmadik oldalnál járok, de a gyerek már a templomot fedezi fel. Légyszíves írjatok, mert fontos lenne!

13/F



2017. febr. 12. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz a sztori, próbáld kicsit elnyújtani. Ne vegye észre a titkokat már az elején.
2017. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ötletes és érdekes, érdemes lenne folytatnod :)
2017. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alana Alone válasza:
Engem megfogott a sztori. Szerintem mindenképp folytasd! :) Van benne fantázia. Viszont egyet értek az első válaszolóval, miszerint húzd a történéseket. Úgy még izgalmasabb :) Sok sikert hozzá!
2017. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PresidentEvil ***** válasza:

.

"idegesít, hogy még csak a harmadik oldalnál járok, de a gyerek már a templomot fedezi fel"


Ez az olvasót is idegesíteni fogja. Jellemzően akkor történik ez, ha csak a cselekményre gondolsz és nem ábrázolod a környezetet, a karakterek légüres térben mozognak. Olvasd vissza, amit eddig írtál és nézd meg, kiderül-e a szövegből, hogy néznek ki a szereplők, mit tudunk meg a külső/belső tulajdonságaikról, milyen környezetben mozognak, a főbb helyszínek hogyan néznek ki, miért költöznek, hogyan reagálnak a történésekre stb. Ha a történet ott kezdődik, hogy odaköltöznek, három oldalnyi szöveg többnyire arra sem elég, hogy felvázoljuk az alaphelyzetet.

2017. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp folytasd, nagyon jó az ötlet. Ha pedig nem igazán sikerül, vagy túl rövid lesz, legfeljebb pár év múlva átdolgozod, és akár egy sikeres regény is kerekedhet belőle.
2017. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem folytasd, mert megéri, de tegyél bele több leírást, jellemzést, hogy többnek (és jobbnak)látsszon (amúgy jobb is lesz tőle).

És hé, 13 éves fiúk nem igazán szoktak írogatni, szóval hajrá! :)

2017. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!