Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy pontosan mi is a Harry Potter és az elátkozott gyermek?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy Rowling írta,de most ez hivatalos folytatás és ez a 8. rész vagy csak szimpán egy spin off?ÉS lesz belőle 9. rész is?Köszi előre a válaszokat

2017. febr. 19. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 8. része, és nem is Rowling írta, csak részt vett a megírásában. Ez eredetileg egy dráma, és a könyv a forgatókönyvet írja le.
2017. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak részben írta elvileg Rowling, a rossz nyelvek szerint meg egyáltalán nem ő írta, csak azt mondta, hogy oké csináljátok.

Nem hivatalos nyolcadik rész, ugyanis nem könyv, hanem egy színdarab, de a HP univerzum kanonikus része sajnos, mert színvonalban nagyon elmarad a korábbiaktól.

2017. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintetek van esély rá,hogy folytatásra kerül a sorozat?
2017. febr. 19. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs :/
2017. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van esély hiszen a ,,nyolcadikán is megírtak".
2017. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam és nekem nagyon tetszett, jó volt megint belecsöppeni a HP világba. Igaz kicsit néha hiányoltam, hogy ne dráma szövegkönyv legyen hanem tényleg Rowlingos leírásos könyv, de nagyon tetszett így is.

Ajánlom olvasd el. Szerintem nincs esély egy folytatásra, legalábbis egyhamar, de kitudja, erre se volt sok esély és tessék lássék :D folytatás

2017. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írták lényegében egy színdarab szövegkönyve. Folytatása meg nem biztos lesz, mert elég vegyes visszhangokat olvastam a színdarabról.
2017. febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!