Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a könyvem...

Mi a véleményetek a könyvem részletéről? Érdemes lenne folytatni?

Figyelt kérdés

Újra kibuggyant a vér ahogy a férfi a torkába harapott.Már az egész környék vérben úszott,a nő már nem ellenkezett.Szemei kidüledve ,szája nyitva ,torkából ömlik a vér,s az a férfi aki percekkel ezelőtt szerelmesen sutoggot a fülébe most húsán csámcsog,s élvezettel falja fel szerelme arcát.Ez a látvány mára megszokottá vált ,10 napja,hogy elkezdődött ez az őrület amit a filmek és képregények világában zombi vírusnak hívnak,ám ez sokkal bonyolultabb.10 elcseszett nap 10 millió emberélet,legalábbis eddig számoltuk. A vírus gyorsan terjed, aztmondják a tudósok , vagyis azt mondták amíg éltek ,hogy valami afrikai szúnyog terjeszti azt az anyagot amiből ez az egész szar kikindult,ez a vírus mutálódott egy veszett kutya vérével és szépen elindult ez a rohadt pokol.Ellenszer nincs. Emberek maroknyi csoportja próbál túlélni,több kedvesebb sikerrel .Én is az eggyik ilyen túlélő csapat tagja vagyok,Borzoknak hívjuk magunknak,ezt még az eggyik kedves barátom találta ki mikor egy családi ház fürdőszobájában találtunk menedéket.Több napi vér és izzadság szagunk volt és ráadásnak egy tőbb napja rothadó holttest feküdt a kádban,az ajtón túl több szár éhes zombi hörgött.Mindenki feszülten halgatott mikor Ed érdes hangja végighasított a levegőben.

-Olyan szagotok van mint a borzoknak!

Kiáltott fel,majd hirtelen olyan féktelen nevetésben tört ki,hogy az egész ház beleremegett.


Ui.Nem tudom ,hogy jó kategóriába raktam-e.



2017. márc. 3. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szövegközpontozás teljesen rossz. Írásjel után mindig szóköz jön, elé nem. Minden szó amit aláhúz a böngésződ hibás, illik javítani is. Van benne jó pár elütés is. A tagmondatok értelmileg más mondathoz tartoznak egyes esetekben, például elkezdi a mondatot az egyik információval, majd a felétől elkezdi kibontani a másikat ami legalább egy új mondatba kellene ha nem is új bekezdésbe (bekezdésed is alig van).


A történetet nem véleményezem, mert addig nem érdekel amíg nem lehet értelmesen elolvasni.

2017. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Az, hogy ezt így nem kellett volna megosztanod senkivel. Ha véleményt akarsz valamiről, legalább tiszteld meg azzal az embereket, hogy egy ilyen nyúlfarknyi szöveget tisztességesen tálalsz.

Nem egyből könyvet írni úgy, hogy tucatnyi mondatod is hemzseg a hibáktól...

2017. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik,esetleg priviben leirnad mirol lenne szo nagy vonalakban?

Nagyon megkoszonnem .

14/l

Te hany eves vagy?

2017. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!