Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Vaják sorozat mennyire megy...

A Vaják sorozat mennyire megy bele az okkultizmusba?

Figyelt kérdés
Szeretem a fantasy-kat és arra gondoltam hogy elolvasom, de annyira nem kedvelem a nagyon sötét okkultizmust. Ilyen mágia, bűvészkedés bőven belefér nálam is de ami jóval túlmegy ezen azt már nem szeretem olvasni. Ezek alapján is tudnátok ajánlani vagy inkább tegyek le az elolvasásáról? (Harry Potter, Trónok harca, Warcraft szinten mozog inkább?)

2017. márc. 22. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne okkultizmus :D

Kevered a vajákos és a vajákot, semmi közük nincs egymáshoz. Igazábál ha jól emlékszem a fordító találta ki magát a vajákot mint a szót, mert magyarul visszaadhatatlan lett volna a lengyel cím (Mondjuk az angol witcher szóval személy szerint megelégedtem volna, ez a vaják túlságosan mű nekem.)

Persze, mint szinte minden fantasy van benne mágia, de közel sem okkultizmus szintű.

2017. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor belevágok valamikor! Ha jól értem akkor angolra és magyarra se tudták rendesen lefordítani ezt a szót? Érdekes..
2017. márc. 22. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!