Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon szerintetek lenne...

Wattpadon szerintetek lenne érdeklődés egy olyan könyv iránt amiben saját meséket írok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Rövidebb mesékről lenne szó és inkább gyerekekhez. Szerintetek érdekelne ez valakit? Érdemes lenne belekezdeni?

2017. márc. 23. 19:01
 1/6 PresidentEvil ***** válasza:
100%
Az a tapasztalatom, minél kevésbé tudsz írni, annál sikeresebb leszel ott :) Írd meg nyugodtan, tedd fel és majd kiderül. Reklámozd sokat, kommentelj mindenhol, hogy megismerjék a neved, dícsérj mindent, bármilyen hulladék is, egyből lesznek követőid, olvasóid. Ha ennek ellenére sem érdekel senkit, nem tudsz mit tenni. Sok sikert!
2017. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. márc. 23. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)


Én nem kisgyerek vagyok, hanem egy kicsivel nagyobb :D De engem érdekelne, szeretem a meséket, és szeretem, hogy kapcsoltba is tudok lépni az alkotóval, és megbeszélni vele a történeteit. :)


Ha megtennéd, küldesz majd privátban linket? :)

2017. márc. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csicsky ***** válasza:
100%

Gyerekmeséket én is szoktam írogatni, az egyik itt, a GyK-en is megtalálható (A kis görbringa története):


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..


A mesék iránt ma is van érdeklődés, sőt az Országos Mécs László Irodalmi Társaság rendszeresen indít meseíró pályázatokat (a 2015-ös pályázatra több mint 400 mese érkezet, miközben mindenki csak egy mesét küldhetett be):


[link]


Ezen kívül létezik meseíró tanfolyam - tréning is:


[link]


Én azt javaslom, hogy nem hagyd abba az írást, akkor sem, ha esetleg a Wattpadon nem járnál kellő sikerrel. Ha esetleg lenne még valami kérdésed, szólj, vagy írhatsz privátban is.

2017. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az itteni kérdések alapján a Wattpad olvasóközönsége inkább kistini és ettől felfelé, tehát lehet, hogy nem jutnál el a célközönségedhez (de ez is egy út, meg lehet próbálni). Én is inkább a hármas által javasolt meseíró pályázatokat javaslom, vagy olyan irodalmi oldalakat, fórumokat (akár FB), ahol felnőttek/szülők is olvasnak, mert rajtuk keresztül mégis jobban eljut a gyerekhez a mese.
2017. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megér egy próbát.Ha nem próbálkozol meg vele akkor nem tudod meg.☺
2017. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!