Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol érdemes közzétenni egy...

Hol érdemes közzétenni egy fabfictiont?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni hogy hol tegyem inkább közzé amit írok... Van olyan fic gyűjtő oldal ahová érdemes felpakolni és olvasnák is?

Esetleg Wattpad, Facebook vagy nyissak saját blogot hozzá?

Volt hogy próbálkoztam már, de nem kaptam visszajelzéseket...

Egyébként magyarul írok természetesen, de angolul is tervezem megosztani.


A válaszokat, ranácsokat előre is köszönöm!



2017. márc. 30. 18:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a félreírásokért! :/
2017. márc. 30. 18:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Körülményfüggő. Milyen fanfictiont írsz? Véleményed szerint mennyire megfelelő a helyesírásod?

Egy jó "minőségű", Harry Potter, THG esetleg más hasonlóan ismert film/könyv/sorozat esetében a Merengőt tudnám ajánlani. A Face szerintem minden esetben butaság. Wattpad is nagyon jó, oda (sajnos) mindenféle (értsd: helyesírást mellőző, nulla tartalmú) 'könyveket' is fel lehet tölteni, amennyiben még kezdő vagy, azt ajánlanám. Félre ne érts, az előző jelzőket nem a tiédre értettem ( eleve, nem is olvastam), csak elmondtam, hogy vannak ilyenek is.

Saját blog... Nem rossz, csak kevesebben találnak rá.

Egyszóval az én új tippem a Merengő, de drága Wattpadunk se megvetendő ötlet. ( Azért akadnak ám nem mindennapi írások is. Néhány megüti egy rendes, elismert kötet szintjét) Sok sikert ;)

2017. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Értettem amit írtál és nem vettem magamra! :)

Viszont egyszer pont a Merengőt próbáltam, de senki sem olvasta el amit oda feltettem és azóta sem, amit nem értek igazán meg le is lombozott... :/

A Wattpadon volt fenn saját írásom és ott legalább olvasták, sőt vélemébyt is kaptam ezért gindoltam, hogy ott fogom újra megpróbálni.

Egyébként a BBC féle Sherlock című sorozattal kapcsolatban írogatok...

2017. márc. 30. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülök. :)

Hát igen, Merengőn kicsit bonyolult a rendszer, sokszor a legjobb sztoriknak nincs olvasottsága. De ugyanez igaz wattpadre is. Merengő előnye, hogy ott már azzal is elértél valamit ha felkerült az írásod.

Akár mindekttőre is feltöltheted egyébként az első par részt, és ott folytathatod, ahol jobban esik. Vagy ahol több az olvasód.

2017. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Merengőn regisztrálj fórumra, hirdesd Gilderoy topicban meg Kritika Klubnak, és el fogják olvasni. :)
2017. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is Sherlockban (is) írok. :) Engem mindenképp érdekelne, amit írsz.

Minél több helyre töltsd fel egyszerre, akkor lesz a legjobb olvasottságod.


Wattpadon fenn vagyok, de nekem nem tetszik. Olvasóim sincsenek, nem is értem a rendszert nagyon ott...


Nekem két kedvenc oldalam van: a fanfiction.net és az Archive of Our Own. Mindkettőn vannak magyarok is talán pár, de ott akkor érdemes majd igazán publikálnod, amikor már az angolokat teszed majd fel.

2017. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Archive Of Our Own és fanfiction.net

Én ezeket tudom ajánlani, a wattpad nekem nem igazán jött be, ott könyörögnöm kellett, hogy valaki ránézzen a munkáimra. Ezeken az oldalakon viszont olvassák őket a fanok, és ez nagyon jól esik. :)

Én angolul írok, nem tudom, milyen a magyarok aránya, de néha szembe jön egy-két magyar sztori is. (most készülök feltölteni a fiction-öket magyarul, btw.)

2017. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!