Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van még valaki akinek Sirius...

Van még valaki akinek Sirius Black a kedvenc Harry Potter karaktere (könyv alapján lehetőleg)?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 17:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom Siriust! A kedvenc szereplőm amióta megjelent. Rossz tulajdonságom hogy ha megjelent egy új szereplő akkor rákeresek. Valószínűleg azért szeretem annyira mert már az elején tudtam hogy jó és volt időm megszeretni. Megérintett hogy el nem követettbűnökértvolt az Azkabanban és hogy mennyire szereti Harryt. Emellett tehetséges, bátor, humorors is és az egész karaktert imádom!
2017. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%
Nekem is Sirius a Kedvenc szereplőm. Amikor olvastam a 3. részt, eleinte csodálkoztam, hogy a könyv szerint rossz ember, mert már előtte hallottam Róla dolgokat, például, hogy Ő Harry keresztapja. Tehát már a könyv elején sejtettem, hogy Ő igazából jó. Már az első részben is megakadt a szemem a nevén, a 3. rész végén pedig már Ő volt a kedvenc karakterem. Amikor az 5. rész végét olvastam, 3 napig magam alatt voltam. Ja, és a filmeket azért nem kedvelem annyira, mert én máshogy képzeltem el Siriust.
2017. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen.. Nekem is voltak olyan problémáim, hogy nem épp így képzeltem el de mivel a színész szerintem nagyon jó volt ezért annyira nem zavart, az viszont annál inkább, hogy ilyen keveset szerepelt bennük..
2017. júl. 9. 17:43
 14/23 anonim válasza:
100%
Nekem és is Sirius a kedvenc szereplőm de mellette kedvelem James-t. James-t főleg fanfiction alapján mert a könyvből nem igazán derül ki róla semmi
2017. dec. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%

Ó, igen. Sirius drágám❤ Bár én Jamest és Remust is imádom❤❤

Bár ne lett volna az köcsög kis Féregfark... Hogy kaparnám ki a szemét!



Tekergők forever🐾🐶🐺👓🍻🍫🌙🚂🔪

2018. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%
Igen, nekem is az egyik legkedveltebb szereplő a Harry Potterben. (Holtversenyben Ginnyvel, Dobbyval. :D ) Azért is, mert neki nagyon jó döntései voltak. :) (Mi lett volna, ha nem keresi fel Harryt? o.o) Másrészt ahhoz képest, amilyen vadnak, és tüzesnek is mondták, a bölcs döntései nagyon lenyűgöztek. :) (Például amit mondott Harrynek, hogy mindenkinek két oldala van, a kérdés az, melyiket választja.) Ezenfelül szerintem igazán szerethető karakter. :)
2018. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem o a kedvencem de nagyon szerettem. Az a kar hogy 2 konyv alatt annyira nem tudtam megismerni ugy hogy nem is szerepelt valami sokat
2018. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Én is Nagyon szeretem. <3

Nekem a kedvenc szereplőim : Sirius Black, Remus Lupin, Weasley ikrek, Harry. (nem sorrendben);-)

2018. aug. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Saturnus27 válasza:
Nekem nem a kedvencem harry
2018. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Imádom Siriust ő a legkedvencebbikem utána draco,lupin,mcgalaggony,piton,hermione,dobby
2020. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!