Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kezdődö könyvről?

Figyelt kérdés

[link]


Mi a véleményetek erről az írásról? Nemrég kezdtem el, saját történeten alapszik a dolog, igazából csak azért írom, hogy kiírjam magamból a gondolataimat egy párkapcsolatomról. Kíváncsi lennék a gondolatotokra.



2017. ápr. 4. 10:16
 1/5 RickyPowa válasza:

Szia!Nekem eddig tetszik!Kíváncsi vagyok a folytatásra!;)

30/N

2017. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. ápr. 4. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

- már a második mondatod borzalmas. Hó már semmi, mégis hideg? Te így fejezed ki magad élőszóban is?!

- jó, a hetedik mondatig bírtam egyhuzamban olvasni... mindent csak odahánysz, a mondatszerkesztésed logikátlan, kacifántos.

- "Egy nap előkaptam a telefont" - mivan, és ADDIG mi történt?

- megismerted két nap alatt - okés, de MI NEM!

Azt sem tudjuk, ki vagy, nincs egy karaktered, aki szimpatikus, akivel együtt lehetne izgulni, az e/1-et meg hanyagold, az ebben megírt történetek legalább 95%-a nevetségesen rossz - persze, a tinikönyvek alapján nem nehéz azt mondani, hgoy könnyű ez a nézőpont, holott nem


Összegezve: rémes, irritatív, semmitmondó - mármint, pont, hogy mindent a szánkba rágsz, de egy érzelmet nem mutatsz (a lábremegés nem az, ellenben, ha azt írod a szívem olyam hevesen kezdett dobogni, hogy attól féltem, más is hallja - már közelibb).

Írjál csak, de az íróasztalnak :)

2017. ápr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Ez a történet a tökéletességről szól? Mert szerintem igen. Amugy nem annyira rémes, egy kicsit csiszolsz rajta és jó is lesz :)
2017. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a kritikákat is, igen igazából a tökéletességet akarom ábrázolni vele úgymond. Zöldeztem mindenkit különben. Régebben blogoltam, akkor sokkal többet írtam, mára mintha kifogytam volna a szavakból és a költői eszközökből. Csak újra el szeretném kezdeni de egyszerűen nem sikerül, érzem hogy nem jó, de mások gondolom ismerős körből nem akartak megbántani azzal, hogy tényleg nem jó, vagy csak annyira van lebutítva, hogy tényleg tetszik nekik.


Különben ez a blogom itt magam is érzem, hogy jobban ment.

www.thisismydreamworld.blogger.hu

2017. ápr. 6. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!