Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Baj, ha 11 éves létemre Maxot...

Baj, ha 11 éves létemre Maxot olvasok?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem tudná, a Max egy náci ária gyermekről szól.

Az nagyon fura, hogy két nap alatt kiolvastam?

És náci filmeket nézek.

És nem utálom Hitlert.



2017. ápr. 10. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

"náci ária gyermekről"

Vagyis egy náci operaénekesről? :-)

Ha már provokálni akarsz egy ilyen kérdéssel, legalább tanuld meg helyesen leírni az "árja" szót!


Komolyan:

Nem baj, a Max egy jó könyv.

Az sem baj, ha náci filmeket nézel ( mik azok?), és az sem, ha nem utálod Hitlert.

Miért utálnád? Semmit sem tudsz róla, nincs konkrét tapasztalatod, a tetteit és azok következményeit ennyi idősen pedig még nem vagy képes felfogni, átérezni.

A baj lenne, ha 33 évesen is ezen a szinten lennél.

2017. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Olvass inkább Marx-ot.

Kezdetnek: [link]

2017. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ELőször nem tudtam, mi az a Max. Szerintem inkább Marx.
2017. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem fura ha 2 nap alatt kiolvastad. Én az assassin's creed árulás olvastam ki 3 nap alatt (459 oldalas, kis betükkel irt könyv) az se érdekes ha a nácizmus érdekel csak pár ember "kényszerbeteg" és szid boldog boldogtalant

12/f

2017. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Én 11 évesen a STALKER játékokat toltam ki kb 3 nap alatt...
2017. jún. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Komolyabbra fordítva a szót, miért lenne baj? Nagyjából én is csak azt tudom elmondani, hogy 11 évesen az ember nem tudja még felfogni, hogy mit tettek a nácik, mi a náci felfogás 'lényege' (mármint politikai szempontból), meg hogy igazából mi is a nácizmus. Emlékszem, 11-12 évesen imádtam a kommunizmusról olvasni (bár akkor még fel sem fogtam, hogy mi az). Most is szeretem Marxot tanulmányozni így 17 évesen.
2017. jún. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!