Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miről szól a "Lány a vonaton"...

Miről szól a "Lány a vonaton" című könyv?

Figyelt kérdés

Annyit olvastam róla, hogy mindennap megy a vonaton és lát valami családot vagy mi pontosan nem volt leirva ahol olvastam, azért érdekelne hogy valaki kitudná-e röviden fejteni?

Amúgy 15 éves vagyok, és kiszeretném olvasni.. csak előtte érdekelne a törtenet! :)



2017. ápr. 10. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Elmezdtem olvasni, de dögunalom volt és feladtam. A nő minden nap vonatkozott meg piált, kb. erről szólt, de gondolom van normális cselekménye is, csak nem jutottam el odébb, szóval én is kíváncsi vagyok rá.
2017. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER: Egy alkesz nő, aki állandóan siránkozik a kisiklott életén minden vonatútján egy fiatal párnak a házát bámulja. Egy nap meglátja, hogy a nő megcsalja a férjét és ettől kissé kiborul. Aztán amikor megtudja hogy a kérdéses nő eltűnt jelenti a rendőrségnek, hogy mit látott, de persze hamar kiderül, hogy alkoholista és hazudott is nekik valamiben szóval nem hisznek neki.


De a nő nem hagyja annyiban, felkeresi a férjet és neki is elmondja hogy mit látott, aztán meg zaklatja a volt férjét és annak új nőjét is.

Aztán megtalálják az eltűnt nő holtestét és innentől kicsit kezdi összeszedni magát (kivéve amikor a volt férjét hívogatja újfent).


A többit már nem árulom el, mert azzal lelövöm a poént.


De legyen elég annyi, hogy a nagy "csattanó" annyira nem csattan, mert ha figyel az ember, akkor már a könyv felénél tudni lehet hogy ki a tettes. :/

2017. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. ápr. 11. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem személy szerint nem tetszett, és a könyv feléig sem jutottam el, mert ráuntam, úgyhogy megnéztem a filmet, de azon is majdnem bealudtam. Lehet, hogy velem van a baj :/
2017. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a thrillert akkot mindenképp olvasd ki, nekem annyira tetszett, hogy, egy nap alatt végeztem vele. Javaslom, hogy olvasás utÁN nézd meg a filmet ha érdekel esetleg.22/L
2017. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!