Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Végzet Ereklyéi rajongók...

KimiKomi kérdése:

Végzet Ereklyéi rajongók segítenének?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, hogy melyik könyvben hol tart Alec és Magnus kapcsolata.

A könyveket egyelőre nem tudom megvenni, a sorozatot pedig jelenleg is nézem.

Megköszönném, ha valaki letudná írni nekem, hogy melyik könyvben hol tartanak a Malec momentek.


Melyikben jönnek össze és hogy?

Első randi?

Mikor szakítanak (mert szakítani fognak)?

Mikor jönnek újból össze?


Kb. ilyenekre vagyok kíváncsi. De a többi jelenetekre is kíváncsi lennék. Az is elég, ha a kérdésekre csak azt írjátok le, hogy melyik könyvben volt.


Előre is köszönöm! :)



2017. ápr. 13. 14:05
 1/3 anonim válasza:
100%

Halihó.

Szigorúan a kérdéseidre válaszolva.


× Hamuvárosban jönnek össze.

× Első randi nincs leírva a könyvekben, de a Csontváros és Hamuváros közötti időkben.

× Elvesztett lelkek városában szakítanak

× Mennyei tűz városában jönnek össze megint.


Egyébként Magnusnak van egy saját könyvsorozata, amik rövidebb ilyen novellák, bár inkább a hosszú életének, és annak előzményeiről szól.

Esetleg ha kiemelten érdekel ez a sztori, akkor érdemes utánanézni azoknak a könyveknek - én nem olvastam őket.


A többi jelenetekre való kíváncsiságod csillapítására:


SPOILER!

-------------------------------------------------

A Csontvárosban igazából nem történik közöttük semmi, azt leszámítva, hogy Magnus a buliján egyértelművé teszi, hogy csak Alec miatt segít a többieknek, mert tetszik neki, és ugye ő gyógyítja meg az Abbadonnal vívott harc után.

Elméletileg miután felépül akkor mindketten rájönnek, hogy odavannak egymásért és Magnus megcsókolja Alecet.

(Ez nincs benne a Csontvárosban, azt hiszem kiegészítő könyvből derül ki.)


A Hamuvárosban elvileg randizgatnak titokban, de Alec nem mer senkinek sem beszélni erről.

Clary mikor megalkot egy új rúnát amit "Rettenthetetlennek" nevez és tulajdonképpen kiöli a félelmet a viselőjéből, akkor Alec a hatása alatt be akarja vallani, hogy ő és Magnus járnak.

(Egyébként nem emlékszem, hogy lett volna egy pont a kapcsolatukban, amikor így ki lett mondva, hogy ők egy pár innentől kezdve).


Az Üvegvárosban nagy idrisi harc előtti hévben megcsókolják egymást Alec szülei előtt is, majd utána később be is mutatja nekik.


A Bukott angyalok városában világ körüli útra mennek, és Alec állandóan képeket küldözget róla Jacenek.

Előkerül Camille Belcourt a Brooklyni vámpírklán egykori vezetője, és Alec megtudja, hogy Magnusnak viszonya volt Camille-al.


Az Elveszett lelkek városában szakítanak.

Azért, mert Camille bogarat ültet Alec fülébe, ugyanis Alec halandó, Magnus pedig halhatatlan, és ez nyilván problémát jelent a kapcsolatukban.

Alec attól fél, hogy csak egy "állomás" Magnus életében, hogy halhatatlansága miatt nem tudja úgy szeretni, mint ahogy Alec szereti őt, és fél attól, ha majd meghal, akkor majd valaki új szerelme lesz.

Ezért Alec titokban találkozgat Camille-al, aki elmondja neki, hogy van egy mód arra, hogy Magnust halandóvá tegye.

Alec azonban lebukik Magnus előtt, aki szakít vele emiatt.


A Mennyei tűz városában jönnek újra össze.


----------------------------------------------------

SPOILER VÉGE!


Remélem tudtam segíteni. :)

Szerintem érdemes elolvasni egyébként, nekem jobban tetszett, mint a film és a sorozat.

2017. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Maga a történet nem igazán érdekel, csak Alec és Magnus kapcsolata.

2017. ápr. 15. 13:10
 3/3 anonim válasza:
Ha ezzel a kései válasszal segítek, elmondom, hogy: !!!!!SPOILER!!! A Lady Midnightban -Éjfél kisasszony- (5 évvel később a Mennyei tűz városa után) kiderül, hogy van egy örökbe fogadott gyerekük, akit Maxnak neveznek majd el. Később még egy gyerekük lesz, akit Raphaelnek neveznek el. SPOILER VÉGE
2017. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!