Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire van értelme belekezde...

Mennyire van értelme belekezdeni egy könyv írásába teljesen kezdőként?

Figyelt kérdés

Még csak 18 éves vagyok, sese voltam irodalomból valami zseni de annyi minden van a fejembe amik tök jó sztorik és úgy gondolom, hogy ha szólna erről könyv, elolvasnám.

Nem tudok szépen fogalmazni, meg nincs semmi extra az írásomba de szerintetek érdemes belekezdeni egy könyv írásába?



2017. ápr. 24. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden nagy író teljesen kezdőként írta első művét.

.

A fogalmazás számít, valami extra pedig előnyös.

2017. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem kezdj bele nyugodtan azt meg senki nem tudhatja hogy sikerul
2017. ápr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csicsky ***** válasza:
Küldtem privátban egy összeállítást, amit kezdő íróknak szoktam küldeni, hogy könnyebben boldoguljanak az írással (linkek, tanácsok, ajánlott szakirodalom, stb.).
2017. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csenge1513 ***** válasza:
100%

Nagyon sok értelme van. Szerintem kezdd el. Én is könyvet írok. Nem mutatom meg sok embernek. Csak akit érdekel.

Jobb lesz a szókincsed, fogalmazásod stb.

Engem érdekelne hogy mit hozol ki belőle.

Ha elkezded és akarod akkor elküldheted privátban.

De nem muszáj!

Sok sikert! :)

2017. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 RoseTyler ***** válasza:

Én tizenkilenc voltam, mikor írni kezdtem. Kellett majd tíz év, mire aztán valóban vállalhatónak ítéltem az írásaimat. :D Az irodalomórák mindig is hidegen hagytak, inkább természettudományos beállítottságú vagyok, de ez nem akadályozott abban, hogy megtanuljak (aránylag) jól írni.

Szóval hajrá, vágj bele bátran! Gyakorolj sokat, légy kitartó, és menni fog az! :)

2017. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Értelme az nagyon is, hogy van, mert mindenki kezdő volt annak idején. Stephen King is, a Bronte-nővérek is, mindenki. Az a lényeg, hogy nagyon sokat gyakorolj. És persze tanulj. Ami pedig a legfontosabb: élvezd! Élvezet nélkül nem születnek jó művek.
2017. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!