Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimiben igaz,...

A Szent Johanna Gimiben igaz, hogy vannak Harry Potteres dolgok?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert a barátom most olvassa az SzJG-t, de utállja a HP-t, és kíváncsi vagyok a reakciójára.

És ha tényleg van benne, akkor hanyadik rédzben?



2017. ápr. 28. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
En nem emlekszem ilyenre, maximum ha megemlitik, de konkretan nem foglalkoznak vele. Mar reg olvastam szoval nem emlekszem annyira, de talan az egyik alsobb osztalyos fiut csufoljak Harrynek.
2017. ápr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyi köze van a könyvnek a Harry Potterhez hogy van egy asszem egy vagy két évvel Reniék allatt járó fiú akinek ugyan olyan kerek szemüvege van mint Harrynek ezért szokták Zsoltiék piszkálni és Harry Potternek csúfolni. De csak ennyiben kapcsolódik a két mű egymáshoz.
2017. ápr. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Karcsi Harry Pottereket olvas/néz, + annak csúfolják őt Zsoltiék
2017. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van benne egy rész, mikor megemlítésre kerül Piton.

"Azonban bármilyen is volt a tanár úrral a kapcsolatom, akármennyire is sötétnek láttam néha, és bár a Harry Pottereket soha nem fogom tudni úgy nézni, hogy ne önt lássam Piton professzor szerepében, nem felejtem el, hogy segített, amikor elakadtam, átengedett, amikor esélyem sem volt, és megmutatta az irányt, hova felvételizzek." - SzJG Örökké (8/2.), 149-151. oldal, Április 26. csütörtök

Amúgy lehet, hogy ezzel egyedül vagyok, de számomra Piton mindigis sokkal több lesz, mint Vladár. ♥

2017. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Guaua válasza:

Igen, vannak említések. Pl. Voldemort=Vladár

Karcsi gyúnyneve: Harry Potter

Reni a HP-t olvasta, amikor az Apukája elfelejtett érte menni...

2018. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!