Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy steampunk fantasy regényne...

Egy steampunk fantasy regénynek lenne sikere?

Figyelt kérdés

Csak emberi lények, semmi fantasy faj mint elf, ork, stb, viszont szörnyekből a horror és fantasy, scifi minden bugyrát felforgatom hogy sereget állítsak össze belőlük. Technológia és varázslat, az 1800-as évek hangulata és technológiai fejlettsége. Egy ilyen környezetből sok jót ki lehet hozni nem?

A sztorit nem írom le, csak az alapkoncepcióról alkotott vélemény érdekel. Aki értékelhető választ ad, annak zöldet adok!



2017. máj. 20. 12:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Kis középkori beütés, közben jelen van varázslat, de az 1800-as évek hangulata, művészete, és technológiája is, csak hogy pontosítsak.
2017. máj. 20. 12:37
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Láttunk már ilyen stílusból nagyon jót és nagyon szart is.


Nem a témán múlik, hogy sikeres lesz-e egy alkotás, hanem hogy jól van-e megírva.

2017. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 PresidentEvil ***** válasza:
100%

.

Miért, ha nem lenne sikere, meg sem írod? A Harry Potterről sem mondta volna meg senki az alapötlet alapján, hogy ekkora siker lesz. Írd meg és kiderül. Ha nem lesz sikere, akkor is megírtad, dolgoztál vele, gyakoroltál, tapasztalatot szereztél, remélhetőleg élvezted a dolgot és ez a fontos. Szerintem nagyon jó dolgokat ki lehet hozni belőle, persze ugyanilyen könnyen el is lehet szúrni.

2017. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez lesz a hetedik könyvem amit megírok, ezt ki is akarom már adni. Komplex, sokszereplős, hosszú történet, de több könyvre lesz bontva. Rövid, 130-150 oldalas kötetekre, de sokra. Egy könyvem már ki van adva, még egy kiadás alatt áll, most ebből akarok igazi sikert kihozni. Közel 3.000 oldalt megírtam már "pályafutásom" alatt, szerintem ez kellő gyakorlatot jelent. Köszönöm egyébként a válaszokat, mentek a zöldek! Tud nekem valaki linkelni ilyesmi könyveket?
2017. máj. 20. 13:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Tényleg volt már nagyon jó, és kriminálisan is rossz regény ilyesmiből is. (young adult szutykok)

[link]

2017. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bele fogom ásni magam a steampunkba olvasás terén, merítenem kell valahonnan! Csak még befejezem azt a sorozatot amit most olvasok. :) Ment a zöld neked is, hármas!
2017. máj. 20. 14:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy klasszikusabb fantasyval sikeresebb lennél. Kevés ember keres kifejezetten steampunk könyveket.
2017. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig nem akkor lesz jó egy könyv, ha a szerző felméri, mire van igény és azt írja meg, hanem ha arról ír, ami őt érdekli, ami neki tetszik, ami benne van. Oszt' ha ez tetszik a népnek akkor jó, ha meg nem, akkor így járt. De rendelésre írni... Az olyan hiteltelen, lelketlen... Olyan origós...
2017. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem rendelésre írok. Imádom a világot amit megalkottam. Nem fogjátok elhinni, de most is írok, azóta hogy kiírtam a kérdést. Egyhuzamban leírtam eddig 26 oldalt, és egyszerűen nem akarok megállni. Mint egy szép álom! Persze, hogy nem azért írom mert ez tetszik a népnek, csak érdekel hogy azért látok-e néhány kopejkát belőle :) Mentek a zöldek!
2017. máj. 20. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!