Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Puszi, Erzsi könyv akkor...

Puszi, Erzsi könyv akkor magyar? Hány éveseknek ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Hi! Először is azt szeretném tudni, hogy ez a fantasztikus könyv magyar-e? Ez csupán csak egy érdeklődés nem ez foglya eldönteni megveszem e.. Csak jó lenne hogy egy ilyen jó könyv Magyar😄. És ami lényegesebb, Mivel már pár részletet olvastam belőle, és tetszett úgy gondolom megveszem, de nemtudom hogy 12éveseknek ajánlott-e? Elég könnyű olvasmánynak tűnt. Nemtudom, mit gondoltok?

2017. máj. 25. 06:52
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

A szerző neve Homonnay Gergely - mit tippelsz? :)

Simán elolvashatod 12 évesen. Hajrá!

2017. máj. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 akarkizoltan56 ***** válasza:
0%
senkinek sem ajanlott
2017. máj. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
olvasd csak :D
2017. máj. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy macska életéről szól ha jól értem, amit a gazdája írt szerintem semmi veszélyes nincs benne, amivel egy 12 éves ne boldogulna.
2017. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kortalan. :) Én olyanoknak ajánlanám leginkább, akik ismerik Erzsébet tevékenységét. A könyvben nem tudom, hogy mi lehet, én a facebook oldalát követtem egy ideig. Ha minden igaz, Puszi, Erzsi! néven megtalálod őt, böngészd át az oldalt, aztán majd meglátod, hogy mennyire szimpatikus, és onnantól könnyebben tudsz dönteni. :)
2017. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát azért kérdeztem meg magyar-e a könyv mert a neve nem magyaros de sok tv műsorban szerepelt és magyarul beszélt
2017. máj. 26. 06:50
 7/10 anonim ***** válasza:
A Fenevadova zavart meg, ugye? :) Hihi, egyszerű kis szójáték ( ha jól értelmezem ) Ha leveszed az 'ova' végződést, akkor megmarad a Fenevad :P Gergely vezetékneve is lehet megtévesztő, én például még nem találkoztam ezzel a vezetéknévvel. De a könyv magyar, a cicus is, és a gazdi is magyar, szóval igen, bővültek a hazai könyvek száma :)
2017. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A konyv sokkal jobb mint az oldal. Ott foleg politizalas megy sajnos, ezert nem nagyon nezek mar ra. Miert politizal egy cica? Mi a banat koze van a politikanak az alatokhoz? Egy allat nem politizal.... Szoval az oldalt en nem ajanlom.De a konyv mas szerencsere. Nyugodtan ved meg es olvasd el mert nagyon szorakoztato. :)
2017. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a politizálás miatt hagytam hátra az oldalt... Meg az sem tetszett, hogy be kellett hódolni a macskának.
2017. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen a behodolas a masik. Van sajat oldala a cicamnak, de o cica a maga szep ertelmeben. Nem nez le senkit, nem politizal es nem varja el a hodolatot megis nepszeru.

Szoval a kerdesre visszaterve a konyv viszont vicces es szorakoztato, azt tudom ajanlani.

2017. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!