Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valakit érdekelne? Vélemény?

Valakit érdekelne? Vélemény?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el írni egy történetet, de nem tudom hogy érdemes-e folytatnom.

Melody (a nevét még megváltoztathatom, ha esetleg írtok olyat ami jobban passzolna a sztorihoz/lányhoz) azt kapta feladatul osztályfőnökétől, hogy zárkóztassa fel az új diákot Oliver Cartmen-t. Elfogadja mert hát Melody imád ismerkedni és akar is segíteni az új fiúnak. De ahogy elkezd vele beszélgetni egyre jobban rájön: A helyes külső mögött egy sötét múltú srác rejtőzik. Feletébb nagy egoizmussal. És bár próbálja Melody figyelmen kívül hagyni a srác bunkó stílusát nem megy neki. Többszörös viták, majd kibékülés lesz. És amikor megtörténik a várva várt pillanat amikor Oliver és Melody összejönnek, mindkettőjükről olyan dolgok derülnek ki aminek soha nem kellett volna kitudódni. Melody élete felfordul amikor megtudja, hogy az élete egy nagy hazugság és még Oliver-rel is meg kell birkóznia. Aztán ott van Oliver aki az illegális dolgoknak él. A család se hanyagolható el a történetben.

A szereplők Londonban élnek.



2017. máj. 29. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy sablonos hngulata de érdekes. A cartman nagyon gáz mindenki a sauth parkra asszociál. A melody az jó meg az oliver. Tegyél bele valami egyedit. A karakterek meg a sztori olyan ezredik limonádé tini film könyv szagú. Teszemazt Kiderül hogy ikertestvére van a srácnak. Igazából nem is mindig ugyanazzal beszélt. Meg hogy egy klubbnak a tagja akik forradalmat akarnak mert tudnak valamit a jövőröl. Csak pár ötlet. Ez nagyon sablon bár szépen fel van építgetve csak sokszor láttunk hallottunk már ilyet.
2017. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot!
2017. máj. 30. 07:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval, csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy ha már külföldön játszódik a történeted (jelen esetben gondolom az USA-ban), akkor figyelj oda a helyi szokásokra. Gondolok itt olyanra, hogy pl az USA-ban nincs olyan értelemben vett osztályfőnök, mint nálunk. Egy teljesen más oktatási rendszerről írsz, szerintem érdemes lenne utána nézni. :)
2017. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt nem tudtam. Mindenféleképpen után nézek a szokásaiknak!
2017. máj. 30. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!