Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti kiadnátok ennyit egy...

Ti kiadnátok ennyit egy E-könyvért ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

- 120 Oldal

- Kalandregény

- 1800-as években játszódik

A sztori nem fontos annyira, az ár lenne lényegesebb most. Vegyük úgy hogy a sztori érdekel annyira, hogy azért megnéznéd mi ez, de ott az a bizonyos ár. Kiadnád érte?


Az ár kb 300-450 forint körül lenne. Ez sok volna egy ilyen könyvért? Első sorban az érdekelne, hogy a terjedelme megér-e ennyit. A minőségre egy élvezhető, átlagos (tehát jónak mondható) könyvet képzeljetek el.



2017. jún. 2. 19:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Mellékes, rövid történet, mondhatni novella. Ennyit ér nektek egy izgalmas novella? Kevesebbért adjam?
2017. jún. 2. 19:06
 2/9 A kérdező kommentje:
*Mellékesen
2017. jún. 2. 19:06
 3/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
98%

Teljesen őszinte leszek: ha jót hallok róla, akkor ellopom nCore-ról.

(Ugyanitt: nincs eladó meghívóm)

2017. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Párnahuzat ***** válasza:
73%
könyveket 3ezertől 30ezer forintig vásároltam már, mangát csak e-formátumban veszek, azoknak darabja 300-tól egészen 25ezer Ž-ig terjed. (Az kb. 600 és 50ezer ft) akit érdekel, megveszi. 300ft igazából semmi, főleg ha jó a könyv. én legalábbis megveszem ami érdekel.
2017. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Párnahuzat ***** válasza:
3 és 25ezer yen akart lenni.
2017. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Adtam már ki ennyit e-könyvért, meg még többet is, de az biztos, hogy az első fejezetet máshol keresném meg, hogy megtudjam, tényleg megüti-e a szintet.
2017. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát részemről biztosan nem, mert számomra csak a klasszikus, papír alapú könyvek léteznek. Azoknál viszont általában nem szoktam árat nézni, a könyv az egyetlen amire sosem sajnáltam a pénzt.
2017. jún. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ahogy látom az emberek fele (több ilyen kérésem van kint) arra megy, hogy beleolvas, és nem sajnál 300 forintot érte. Jólvan akkor, csak lesz majd pár eladásom :)
2017. jún. 3. 12:34
 9/9 anonim ***** válasza:
biztosan nem adnék egy ilyen amatőr próbálkozásra egy vasat sem.
2017. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!