Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek az gáz, ha fiúként...

Kekek kérdése:

Szerintetek az gáz, ha fiúként elolvasom a Végzet ereklyéi-sorozatot? Mennyire lányos a könyv?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszi!

2017. jún. 5. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem gáz, sőt! Én kérlek rá, hogy olvasd el, mert hihetetlen jó! Én most tartok az ötödik részénél, és átkozom magam érte, hogy eddig nem kezdtem el :) Csak hajrá, nem fogod megbánni :D
2017. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

#1 (még mindig :D )

Nem feltétlen lányos, sokszor fiuk szemszögébol irja le a történéseket, ugyhogy te is bele tudod képzelni magad :)

2017. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit drámás a szerelmi szál, de most őszintén, a párok egyik fele pasi (kivéve az egyiket, ahol a mind a kettő fél az :D), a másik oldalról meg te is leszel szerelmes valamikor, szóval igazán nem halálos mennyiségű benne a nyáladzás.

Aztán pedig a történet lényege nem a szerelmi dráma, hanem a démongyilkolászás, ill. a főellenség legyőzése, úgyhogy ne aggódj, nem fogsz unatkozni :)

2017. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!