Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Tűz és jég dalában is fog...

A Tűz és jég dalában is fog Cersei a vastrónon ülni és Jon lesz majd Észak Királya? Vagy ez csak a sorozat kitalációja szerinted?

Figyelt kérdés

Ugye a könyvekben ott van az élő Aegon (Rhaegar fia, Jon Snow féltestvére) és már csak 2 könyv van hátra, szóval nem hiszem hogy még külön Aegon és Cersei és később Dany is mind fognak a trónon ülni.


Északon pedig esélyes hogy Stannis győz a Boltonok ellen. (Persze hogy utána mi lesz azt nem tudni. De még elvileg Rickon is életben van, aki Jonnál előbb van az öröklési sorrendben.)



2017. jún. 8. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. De majd ha kijön a könyv, akkor megtudjuk.
2017. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy Aegon meghalt, mert a sárkány ráokádta a tüzet, de lehet keverem valakivel. Már régen olvastam a könyveket.
2017. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A könyvekben lévő Aegon valószínűleg Blackfyre és nem hiszem hogy valaha is a trónra jutna. Stannis se valószínű hogy győzne a Boltonok ellen, ehhez gyakorlatilag a teljes sztorit meg kellene változtatni, ráadásul az esélyei kezdettől fogva kisebbek voltak.


A könyv meg ugye úgy végződött Kevan Lannister meghalt és mivel rajta kívűl nem nagyon vannak Lannisterek akik számítanak, Tommen meg a jóslat alapján meghal így várható hogy Cersei kerül hatalomra.


Jon pedig a könyvben is Deres felé akart menni mielőtt leszúrták, hasonló utat fog szerintem bejárni.


A főirányvonal szerintem ugyanaz lesz, inkább a mellékszereplők és cselekményszálak alakulhatnak máshogy. Pl. Rickon akár életben is maradhat, stb. Na meg ugye ha tényleg 2 könyv lesz még, akkor rengeteg dolog lesz ami a sorozatban nem volt benne, bár elég kétséges hogy befejezi az utolsó könyvet Martin.


A tüzet pedig Quentyn Martell-re okádták, nem pedig Aegonra.

2017. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!