Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Letudná írni valaki, hogy...

Letudná írni valaki, hogy milyen sorrendben olvassam a Metro könyvsorozatot? Szigorúan spoiler mentes vélemény?

Figyelt kérdés

2017. jún. 11. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! :) Van a "fő trilógia" ott érthető a sorrend ugye, 2033, 2034, 2035. A 2033-on belül van rengeteg könyv, szerintem egytől-egyik zseniálisak csak úgy mint az eredeti trilógia. Szóval a 2033 Univerzumon belül is van egy trilógia: A fény felé, Vissza a sötétségbe, Túl a láthatáron. A többi könyvet mindegy milyen sorrendben olvasod, azok már külön álló történetek. Kiemelném még ezek közül az Utolsó menedék Antológiát, szerintem egyszerűen zseniális az egész sorozat úgy ahogy van, viszont ha nem bírod a durvaságot *mert bizony az apokalipszis után sem lesznek barátságosabbak az emberek* akkor csak óvatosan. :)

Spoiler mentes véleményként: Kedvenc sorozatom, engem annyira megfogott hogy már a 7. könyvet olvasom *AZ ég gyökerei*. Ha nyitott vagy a poszt-apokaliptikus témára, a jelen paródiájára akkor csak ajánlani tudom. Engem lebilincselt az író stílusa, teljesen el tudtam merülni mindegyik könyvben, mintha csak ott lettem volna. Kegyetlen egy sorozat azt meg kell hagyni, de nem tudom eleget hangsúlyozni mennyire zseniális. :) Egy barátomat is nemrég beszéltem rá, annyit hallotta tőlem hogy végül elkezdte és imádja. :)

Remélem kedvet kaptál hozzá, szerintem megéri belekezdeni. :) Szólj ha még kérdésed lenne, szívesen válaszolok. :)

2017. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*8. könyvet, nem a 7.-et.
2017. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszoznom! Szerintem holnap lecsekkolom a könyves boltban, és miután elolvastam, elmondom az én véleményemet is :)
2017. jún. 13. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendven, kíváncsian várom. :)
2017. jún. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!