Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van valaki rajtam kívül, aki...

Van valaki rajtam kívül, aki szokott még ennyi idősen Leiner Laura könyveket olvasni? 20/L

Figyelt kérdés
Persze nem ezek a világ legkomolyabb, legigényesebb könyvei, de kikapcsolnak, egy fárasztó nap után jól esik olvasni, volt, amelyiket többször is kiolvastam. Viszont ahogy látom, rajtam kívül csak 12-14 évesek olvassák ezeket a könyveket. :) Van esetleg valaki, aki velem egy idős, és szintén szokott ilyen könyveket olvasni? Nyugtassatok meg. :D

2017. jún. 16. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves vagyok és szoktam olvasni Leiner Laurától. Nem a kedvenc könyveim, de néha nagyon jók tudnak lenni a sok véres, nyomasztó könyv után, amiket olvasni szoktam :D
2017. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt olvasol, amit szeretsz! Akár mesét is! Én ifjúsági könyveket is szoktam! Most ezek tetszenek, idővel majd esetleg más. Miért a többiek véleménye számít?

58 N

2017. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Helló, én 19 éves vagyok, és majdnem az összes könyvét olvastam már Laurának, és egészen szeretem is őket. Természetesen nem a kedvenceim, soha nem is lesznek azok, de tényleg kikapcsol, mert könnyed és viszonylag humoros...
2017. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nagyon szeretem Laura könyveit. :)

27 éves vagyok, férjezett, két gyerek anyja. ;)

2017. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is szeretem Leiner Laura könyveit. Az összeset olvastam, van amelyiket többször is:) 19/L
2017. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem számít, hogy a könyvek milyen korosztálynak vannak írva. Ha neked tetszik és pozitív érzéseket vált ki belőled, akkor hajrá, olvasd nyugodtan Laura könyveit. :)

Egyébként függetlenül attól, hogy idén leszek 22, nekem Laura a kedvencem. Minden könyve ott díszeleg a könyvespolcomon. És természetesen nem szégyellem. :)

Szóval nyugodj meg, nem te vagy az egyetlen. ;)

2017. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. :)
2017. jún. 20. 10:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk a a BExi sorozat inkább 14-16+ , ott azért kicsit szabadabb a nyelvezet, és a story is.

Ahogy nézem a molyon , jó pár rajongó van 20 felett is , szóval szerintem nem vagyunk egyedül ezzel

ráadásul F


Az szjg kicsit érződik hogy kisebbeknek is íródott , de én azt is élveztem. A többi könyve meg tényleg kortalan szerintem.

2017. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szjg-n*
2017. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor megismerkedtem Laura könyveivel, 20 lehettem, most pedig 24 vagyok, s még mindig imádom :)
2017. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!