Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnám megvenni magyarul...

Hol tudnám megvenni magyarul a Kaichou wa Maid-sama! C. mangákat?

Figyelt kérdés
Az anime nagyon-nagyon tettszik és ezt a történetet a nyári táborokra is szeretném magammal vinni könyv formájában. Sajnos sehol sem találom. Lehet, hogy rosszul kerestem, kérhetek segítséget? Előre is köszönöm a válaszokat!!! <3

2017. jún. 27. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehol.

Mivel a magyar manga ipar eléggé haldoklik. Csak pár darab hivatalos magyar fordítás van. Fanfordítás van online, de nem végig.

Amit néztél animét a neten azt is rajongók készítették. Nem hivatalos.

2017. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magyar kiadása nincs. Angolul a Bookdepository oldalról tudsz rendelni, megbízható, angol nyelvű oldal, viszont csak utalással lehet fizetni.
2017. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Viszont ezeket sajnálattal hallom. :(

De találtam olyan oldalt, ahonnan (bizonyára fanfordítás lehet) le lehet ingyenesen tölteni a magyar nyelvű mangát.

Ha kinyomtatnám és vagy beragasztanám őket valahova, vagy összefűzném őket, akkor talán mégis magammal tudom őket vinni. Szerintetek ez jó ötlet vagy inkább hanyagolható?

2017. jún. 30. 15:36
 4/4 anonim válasza:
Ez jó ötlet. Én is kerestem mangákat, de egyszerűen semmit nem találtam.
2017. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!