Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dimitry Glukhovsky Futu. Re...

Dimitry Glukhovsky Futu. Re című regényét valahol meg lehet vásárolni ebook formátumba?

Figyelt kérdés

Ha tudtok ilyen oldalt légyszi linkeljétek he ide.

Ja és még valami: magyar nyelven kellene.



2017. júl. 3. 20:58
 1/5 A kérdező kommentje:

Az mindegy hogy pdf, mobi, epub, stb...

Tudom konvertálni.

2017. júl. 3. 21:08
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem, csak rendes papíralapú könyvben.
2017. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kár :/

Nem tudom, hogy a könyvesboltok miért nem tudnak haladni a korral.

2017. júl. 3. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Max torrenten nézd meg.


Bár amúgy ez a haladni a korral... hát én még akkor is a papír alapú könyvet részesítem előnyben, ha minden tekintetben többe kerül mint a digitális. A hangulatot semmi sem adja vissza, amikor egy friss könyvet tartasz a ekzedben. :)

2017. júl. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a könyvesbolton, hanem a kiadón múlik, és az Európa úgy döntött, hogy ők nem készítenek e-verziót a könyveikből. De egy csomó más sci-fi kiadó már csinálja, pl. Agave, Gabo, asszem a Fumax is, Delta Vision (bár náluk sokkal később szokott megjelenni, mint a papír). Mostanában az Atheneum is ad ki scifit, nekik is vannak e-könyveik.
2017. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!