Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki mennyi ideig olvas el...

Ki mennyi ideig olvas el milyen hosszúságú könyvet?

Figyelt kérdés

2017. júl. 15. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
tartalmától függ :D ha ezer oldal és sza*r egy évbe is beletelik... ha ezer oldal és jó amilyen gyorsan csak lehet :3
2017. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 napig, ha sietek. Egyébként 4-5, elég lassan olvasok .
2017. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

200 oldal egy nap. De ha unalmas, 5 nap is lehet.

500 oldalas, ha jó, 3 nap. Ha elég rossz és nem hagyom félbe se, 1-2 hét.

Ha minden mondatot megrágok, kiélvezek, lehet az 3 hét is.

2017. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
200 oldal az nem semmi o.o Én tucatnyi könyvet olvasok egyszerre (azt hiszem, nem találok olyan jót, ami lekössön), mikor melyiket, de csak pár oldalt alkalmanként, így több évbe telik, míg kiolvasok egy könyvet :D. Utoljára 2015-ben fejeztem be egy könyvet xD
2017. júl. 16. 11:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Az durva :D
2017. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100 oldal/napnál többet nem szeretek olvasni, akkor túlságosan belemászik a fejembe az olvasmány, nem jó értelemben. Persze ha nagyon leköt a könyv, akkor vállalom ezt. De nehéz megmondani, mennyi jön össze átlagosan, mert nagyban függ a könyv témájától, nyelvezetétől illetve mennyi másmilyen jelkegű teendőm van.
2017. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem konyvtol függ. Átlagosan kb. úgy 250 oldal/nap. Régen én is sok könyvet olvastam de elegem lett belőle, így már csak 1-2 könyvet olvasok egyszerre. 12/L
2017. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Könyvtől függ igazából :D

Általában 200-300 oldalt simán elolvasok egy nap alatt (8-12 óra alatt), ha nincs semmi dolgom. Ennél több oldalas könyveket 3-7 nap alatt általában, ha viszont a könyv igényli, hogy feldolgozzam a leírtakat, leülepedjenek (nekem két könyv volt ilyen: Halálos Hajsza és A vegyész), akkor egy-két hét. Unalmas könyveket nem olvasol el, ha nagyon nem tetszik, akkor abbahagyom, csak kínoznám magam, ha végigolvasnám :D

2017. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha érdekes a könyv, akkor 1 óra alatt 10 oldalt olvasok el, 10 oldal után pihenek, mert elfárad a szemem. Egy 60 oldalas könyvvel elvagyok egész nap. 100 oldalt is el lehet egy nap olvasni, de csak akkor, ha muszáj, mert az már szemrontó. Az Anna Kareninát 12 óra alatt olvastam el, vagyis 100 oldalt olvastam el egy óra alatt. Időnként átlapoztam ugyan 10 oldalt, de ez akkor is nagyon gyors. Másnap elmondtam a tartalmát az iskolában és kaptam érte egy ötöst. Hát annyira nem tudtam élvezni.
2017. okt. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!