Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki szereti ezt a könyvet...

Ki szereti ezt a könyvet rajtam kívül? :D Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Nos.. Ez a könyv arról szól, hogy van 4 élő törzs. A RiverClan, a ThunderClan, a ShadowClan, és a WindClan. (Van egy StarClan is, ahol halott macskák figyelik fentről a többi élő macsekot.)Vannak Loner-ek, és vannak Rogue-ék. De vannak ám kittypetek is, és azok a Kétlábúakkal(Emberekkel) élnek, az a fő ismertetőjelük, hogy csengős nyakörvet hordanak a nyakukban. Egyébként, nekem a kedvencem;Scourge, Jayfeather, HollyLeaf, és Lionblaze. Köszi, ha végig olvastad ezt a "kis" szöveget! Jó reggelt/napot/estét!

2017. júl. 11. 09:09
 1/7 A kérdező kommentje:
*Riverclan
2017. júl. 11. 12:15
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Úgy hangzik, mint egy "semmi új" RPG. És miért nem nincsenek a törzsek nevei lefordítva (Folyó klán, Vihar klán stb)? Annak sokkal több értelme lenne.


Amúgy meg nem lett volna egyszerűbb azt írni, hogy "Ki szereti a(z) <könyv címe>-t rajtam kívül?"

2017. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincsenek*
2017. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Először azt akartam írni, de így nekem jobb volt. :) De köszi a válaszod ment a zöld pacsi. ^^
2017. júl. 11. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Kölyökkoromban (kb. 10 éve) olvastam az első 12 könyvet, meg pár Special Edition-t; nagyon tetszettek. :)
2017. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem ismerem a Harcosok törzsét, de ismerek olyat aki szereti :)
2017. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igaz, 1 éve írták ki a kérdést, de azért válaszolnék. Nem szeretem hanem imádom a Harcosok Törzse című könyvet :)))
2018. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!