Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Luxen sorozat: SPOILERT...

Luxen sorozat: SPOILERT TARTALMAZHAT. Az originek tudnak más originek gondolataiban is olvasni?

Figyelt kérdés
Pl. Archer tud olvasni Luc gondolatiban is? Vagy fordítva?

2017. júl. 17. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Na, ez engem is érdekelne. De szerintem igen. Én ötször olvastam az egész sorit, és nem igazán találtam benne erre való utalást, de végülis miért ne tudnának?:))

Azt a "Dawson és a haverok" kulcsszót megmosolyogtam:DD

2017. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudod, hogy mi a durva benne? :)) az, hogy most olvastam el a kulcsszavakat és eddig nem is láttam... "és a haverok" "tools"? Miért? :)) autocorrect. Esküszöm :))
2017. júl. 19. 21:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is olvastam és én sem emlékszem semmi erre vonatkozóra. Valamiért felmerült bennem a kérdés. Annyi mindenre képesek, hogy egy ideig magától érthetődőnek tűnt, hogy tudják ezt "blokkolni". Aztán rájöttem, hogy nincs okom ezt feltételezni. Mégis mondhatni remélem, hogy így van. Emellett nem tudom elképzelni, hogy Luc gondolatait ismerje bárki is. Bár lehet, hogy én képzeltem bele az "origin dologba" túl sokat :)
2017. júl. 19. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, igwen, az autocorrect teszi viccessé az életetet:DD

Nos, szerintem az erejüket elnézve képesek lennének elrejteni a gondolataikat, úgymond "blokkolni" más originek előtt.:)

2017. júl. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!