Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ma megvettem a szent johanna...

Ma megvettem a szent johanna gimi első részét, az előbb végeztem vele és most meguntam az életem mert nincs mit olvasni. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Szívesen bemennék a könyvesboltba, csak a legközelebbitől is 20 km-re lakok nagyjából. Mással is volt ilyen hogy nem tudott mit kezdeni magával egy könyv után vagy csak én vagyok ennyire nemtommilyen?

2017. júl. 24. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ugyanígy voltam a szjg-vel még 2-3 évvel ezelőtt:D

Csak én könyvtárból kölcsönöztem.

Kezd el újra olvasni,amíg hozzá nem jutsz a következő részhez.

2017. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendeled meg, és kihozzák házhoz.

Nekem sosincs ilyen, mindig betárazok minimum 2 könyvvel. Plusz neten olvasok képregényeket, szóval ilyen téren biztosítva vagyok. :)

2017. júl. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Fent van pdf-ben az összes része.
2017. júl. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy voltam. Napokig nem tudtam mit csinálni, olyan mélyen hatott. Sőt, volt hogy az életem is átértékeltem. Na ez pont nem az szjg volt, bár nem is olvastam. Elég volt a tartalom is. Mindenesetre helyes, hogy olvasol
2017. júl. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Én is így voltam vele, alig vártam hogy kijöjjön a második rész.Konkrétan számoltam a napokat.(Akkor vettem meg az első kötetet amikor megjelent). Bár neked egyszerűbb dolgod van mert már bárhol pdf-ben is el tudod olvasni és nem kell várni hogy kijöjjön. Most belegondolva majd meghaltam amikor elolvastam az utolsó részt! Na az igazán rossz érzés,a vége.
2017. júl. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy megvan pdfbe de az nem olyan mintha könyvet olvasnék. Úgy meg nem érdemes szerintem
2017. júl. 26. 20:50
 7/8 anonim válasza:
100%
Egyáltlán nem gáz, velem is ez volt:)
2017. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt
2017. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!