Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A mai fiatalok miért az ócska...

A mai fiatalok miért az ócska SzJG és társai könyvekért vannak oda?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 15:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Én ki nem állhatom, pedig tinédzser vagyok. De valószínűleg azért, mert egy "tökéletes" gimis életet mutat be, ami való életben nem létezik, de így átélhetik.
2017. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Inkább a mai 14 év alatti lányokra gondolsz, nem? Mert utána már nem sokan vannak érte oda.
2017. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Sajnos de, utána is sokan vannak oda érte. És ebben a topicban is minden harmadik kérdés ilyesmivel kapcsolatos.

1.: nem is tökéletes, inkább irreális, az első két részt olvastam, olyan sosincs hogy gimiben a szürke átlaglány kell az osztály rosszfiújának

2017. aug. 4. 16:31
 4/19 anonim ***** válasza:
50%

Velem el akarták olvastatni, mikor még nem hallottam róla, így letöltöttem pdf-ben. Beleolvastam, és volt benne valami olyan rész, hogy


- Stréber?

- Totál...


Ez annyira szar volt, hogy rögtön töröltem. Tűz és jég dala és Babó örökre!

2017. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként mert ez teljesen elhiteti velük, hogy csak álmodozzanak egy fiúról csendben, egyszer úgyis ott fog állni az ajtójuk előtt egy virágcsokorral a kezében.
2017. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Azt azért el kell ismerni, hogy van humora az írónőnek, én szinte csak azért olvastam végig. Nem szabad komolyan venni, mert arra nem túl jó, de egyszeri olvasmánynak teljesen megfelel.
2017. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Mindenki a humorát emlegeti, de én egyszer se röhögtem vagy vigyorogtam, miközben olvastam. Egy átlag középsulis osztályban nap mint nap ilyen, vagy még jobb poénok hangzanak el. Mindegyik "beszólást" hallottam már, melőtt a könyvet olvastam. Leiner Laura mindössze összegyűjtött néhányat.
2017. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem csak a "mai fiatalokra" jellemző, mindig is volt egy olyan réteg, akik ilyen semmitmondó tini könyveket bújtak. Nagyanyánk idejében pl. a legnépszerűbbek a Cilike-könyvek voltak, amik kb. ugyanaz a szint mint a Szjg, csak az 1900-as évekre alkalmazva.
2017. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Nekem tetszett a könyv pont ma fejeztem be.. Lehet sok mindent mondani rá,de én azt nem tudnám rá mondani hogy rossz..Én imádtam,első könyv volt amit saját szórakoztatásomra kiolvastam..Szerintem jó könyv:) De érdekel több vélemény is természetesen
2017. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, nekem végig olyan feeli gem volt, hogy ül az írónő a wcn, ölében a laptop, hogy "bakker kéne még harminc oldalt írni, hogy meglegyen a terjedelem" és rálökött egy random bullshit generártort és meglett a terjedelem.

Egyszerűen süt az egészről, hogy meg sem erőltette magát, hogy valami igényeset hozzon össze- sem fogalmazásban, sem tartalomban.

2017. aug. 5. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!