Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A mai fiatalok miért az ócska...

A mai fiatalok miért az ócska SzJG és társai könyvekért vannak oda?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 15:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező most szakadtam rajtad 😂😂😂 De amúgy abszolút igazad van. A könyv legnagyobb hibája, hogy gyakorlatilag nincsen cselekménye. Adott egy probléma, tart néhány napig, aztán jön a következő. Nincs olyan, hogy egymásra épülnek a történések, egymásba fonódnak a szálak vagy valami. Mert ahhoz sokat kell foglalkozni egy könyvvel.
2017. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek van olyan korszaka, amikor az ilyesmi történetekért van oda; aztán ki korábban, ki később növi ki. Amiket én olvastam kisebbként, azokban fiatal gyerekek viselkedtek felnőttesen, mentettek meg mindenkit, lepleztek le gonoszokat; szóval azokban sem volt sok logika.:)
2017. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 ~Thuglife~ ***** válasza:
100%
Szerintem
2017. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
Jó,szerintem miután Reni összejön Cortezzel azután már túlon túl heppy a dolog
2017. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
#14: addig meg tömény nyavalygás
2017. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%
11 éves koromban én is oda voltam érte. Szórakoztató volt, nekem ezek a poénok újak voltak, élveztem a könyvet. Így felnőtt fejjel visszagondolva egy rakás irreális és logikátlan eseményhalmaz az egész. Nekem viszont boldog perceket okozott kiskamaszként, úgyhogy nem szidom. Szerintem a célközönségnek megfelelő, inkább ilyen kis bárgyú könyveket olvassanak, mint azt a musicaly baromságot nyomkodják 10 évesen.
2017. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16.: sok mindennél jobb az tény, de annyi értékesebb könyv vam
2017. aug. 10. 14:42
 18/19 anonim ***** válasza:
67%
Mekkora arc vagy. A WC-s nagyob üt :D
2017. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jó könyv meg a poénok is jók benne, most kezdem el a hatodik részt. Nekem semmi kifogásom nincs benne. Vicces, azért izgi is, meg ilyesmik. De persze megértem ha valakinek nem tetszik, ízlések és pofonok... :)
2017. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!