Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kérdésem az íróknak szól! Ti...

Kérdésem az íróknak szól! Ti hogyan csináljátok? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! :3 Jómagam is írogatok már néhány éve (elég sok novella, két befejezett sztori, és három futó sztorim lett ez idő alatt) Szeretek olvasgatni praktikákat íráshoz, és most úgy döntöttem, szívesen meghallgatnám a beszámolóitok arról, ti hogyan írtok :)


Olyasmik érdekelnének, minthogy honnan szereztek ihletet? Spontán vagy megtervezve írtok? Jegyzeteltek, vagy csupán fejben raktározzátok el az ötleteiteket? Hallgatok-e írás közben zenét, ha igen, milyet? Mit tesztek, ha már hosszú ideje elhagyott a Múzsátok? Valamint ilyesmikre, azt hiszem, ennyiből már tudjátok, körülbelül még mik érdekelnének :) Előre is köszi a válaszokat :3



2017. aug. 4. 20:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm :) Itt mindenki nagyon kitartó, ahogy elnézem :D Legalábbis ami azt illeti, hogy írtok-e, amikor nincs ihletetek/kedvetek ^^ Sajnos nekem rossz szokásom, hogy ilyenkor hagyom napokig, mással foglalkozom, rá sem nézek. Viszont ahogy itt olvastam a válaszaitok, rájöttem, hogy nekem is kitartónak kell lennem! Úgyhogy köszi a válaszokat (és azt is, hogy erőt adtatok vele, még ha nem is direkt :D)
2017. aug. 8. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!