Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a vélemény? Mennyire...

Mi a vélemény? Mennyire életszerű?

Figyelt kérdés

"Azt akarom, hogy még egyszer elmenj! 

Harper csak bólint. Pontosan tudom, hogy menni fog neki. Szorosan magamon tartva az óvszert, kihátrálok belőle. 

‒ Menj az ágyra. Most! Háton fekve, lábat szét. A cipőt ne vedd le. 

Még sosem járt a hálószobámban, de nem nehéz rátalálni. Pár pillanat múlva a sötétkék ágytakarón fekszik pont úgy, ahogy az előbb kértem. A lába közé mászom, és újra beléhatolok. 

‒ Atyaég! ‒ nyögök fel, ahogy megérzem a farkam körül a forró, nedves, lüktető felületet. ‒ Eszement nedves vagy! 

‒ Csakis miattad. 

‒ Annyira szexi vagy, annyira jó! 

‒ Istenem, te is! Megőrülök attól, amit csinálsz ‒ mondja, és minden egyes szó csak olaj a bennem tomboló, mocskos tűzre. 

Lábát a derekam köré fonja, karját a nyakam köré. Pontosan ez az, ahogy akarom őt. 

‒ Látni akarom az arcod, amikor elélvezel. Annyira szép vagy alattam. Annyira csodás vagy, amikor elrepülsz velem. ,,


Nem én írtam.Idézet egy könyvből.



2017. aug. 15. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Így olvasva olyan mintha az 50 sötét árnyalatából emelted volna ki vagy hasonló pocsék könyvből.
2017. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nem abból.:D Nem toplistás "divatkönyv"! Nem én olvasom,más "idézte ki" csak megütötte a szemem.
2017. aug. 15. 09:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen....
2017. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Biztos, hogy nem adnék pénzt, hogy elolvassam.
2017. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mocskos tűz, elrepülsz velem xD Ettől a szösszenettől elpárolgott a libidóm.
2017. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!