Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok nekem őszinte...

Mondanátok nekem őszinte véleményt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem rég kezdtem bele ebbe a történetbe, és szeretném, ha mondanátok egy őszinte véleményt a minőségéről. Hogy tetszett nektek..:) Előre is köszönöm, ha fordítottál rá időt és elolvastad!

2017. aug. 30. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nagyon jó :)
2017. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig nagyon tetszett ahogyan a cselekmény kibontakozik ,több szálon fut az eseménysor ,izgalom a tetőfokára hág majd a végén kiforr és végül a bonyodalom megoldódik ... minden oldalát izgalommal olvastam 10percre nem tudtam letenni nagyon várom a további kiadást egy eddig ismeretlen szerzötöl egy nagy drámai könyvet sikerült kapnunk ami a mai társadalmi képre is kihatással lehet ,csak ajánlani tudom mindenkinek csak buzditok mindenkit olvassa el nem fogja megbánni . ;)
2017. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó a cselekmény, de ennyire azért ne titkolózz, egy link nem ártana, hogy lássuk is mit kellene véleményezni.
2017. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elején nem értettem, miért is ment oda, de aztán megmagyaráztad, tehát nem maradt kérdőjel. A fejezet végén... ott majdnem sírtam, de aztán humorosra vetted a figurát, így ismét megvolt a balance (vagy inkább az érzelmi hullámvasút). Számomra mondjuk második számú főszereplőnk karaktere nem teljesen kiforrott, de persze még bőven van időd/helyed körülírni a jellemét. Összegezve, nekem nagyon tetszik, lerágtam a tíz körmöm! ^^


No, viccet félretéve, szívesen elolvasom, ha mogosztod velünk a linket. :)))

2017. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző, teljes mértékben egyetértek! Tele van izgalmakkal, én a könnyeimmel küszködtem... Azt hiszem, a szívemet megviselte ez a dráma. Olyan érzékletesen írtad le... Még mindig szipogok, küldheted a zsepit.



Amúgy èn is szívesen elolvasnám. :D


E. R.

2017. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De amúgy csak én nem találom a linket? Mert amúgy biztos jó a sztori, link viszont nem ártana.
2017. szept. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezen nagyon nevettem a válaszokon ahogy mindenki értette poént drámaiak vagytok :))))
2017. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7! Ez nem tréfa dolog, Michael Ende megírta végtelen történetet, a kérdező pedig megírta a hozzáférhetetlen történetet. Ha azt nézed ez lehet új műfaj, a biankó regény, mindenki olyannak képzeli, amilyennek akarja.
2017. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
IMÁDOM, ABSZOLÚT KEDVENC ^^
2017. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eddig jó.
2017. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!