Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket tudtok...

Kamucsaj kérdése:

Milyen könyveket tudtok ajánlani ami tiniknek való? Pl: Leiner Laura: Sjg, Bábel, Lol könyvek.13/L

Figyelt kérdés

2017. szept. 2. 17:48
 1/5 anonim válasza:
100%
LOL könyvek, Leiner Laura könyvek, B épület, Hűvösvölgyi suli, Jók és rosszak iskolája, Duff, Idegpálya, esetleg nézelődhetnél PDF-ben hátha van olyan ami neked tetszik :)
2017. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Erdős Zsuzsanna: Vedd már észre!
2017. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

D.A.C könyvek, Tammara Webber: Sweet, Julie Kagawa: Iron-triológia, bármilyen vöröspöttyös könyv, én imádtam a Percy Jacksonokat és az Olimposz Hősei sorozatot is, habár az nem Leiner Laura jellegű, akkor Aprylinne Pike: Wings sorozat, továbbá van még két sorozat, amiknek nem tudom az íróját, az egyik sorozat címei: Skye, Cristal, Phoenix, Angel, Diamond és még vmi "M" betűs, a másik pedig a Cseresznyés Ábránd, Mályvacukor Égbolt, Édes Mézes és még van kettő, amik nem jöttek ki, aztán Geek Girl, Fiúk Kizárva! (ennek több mint 100 része van!!!!!) Böszörményi könyvek; Rontásűzők, Gergő és az Álomfogó stb. (bocsánat a sok pontatlanságért, csak egyszerűen képtelen vagyok szerzőket megjegyezni, plusz nem sorrendben írtam le a sorozatok könyveit! úgyhogy ezért is bocs)


Egyébként pedig van egy Wattpad nevű oldal,amire durván rá lehet kattanni (random emberek írnak zseniális és néha kevsbé zseniális könyveket oda, ott te is írhatsz, és legfőképp olvashatsz) szal ha oda felmész, akkor a Szüzek Körét, a Bizalmatlan Párok Körét, a Pagonybant, a Drogbárót és a Hamiltont mindenképp olvasd el, mert az a csaj egy zseni!!!!!!! aki ezeket írta:DDD Plusz egy csomó Nagy Márk, Cortez szemszög van fent (többek közt egy Nagy Márkosat én is írok) szóval ha valami, akkor az mindenképp megéri:DDDDDDD

2017. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kis Csilla 2000 ***** válasza:

Molnár Tóni: Tépődések

kicsit komolyabb hangvételű, de szerintem már 13 évesen is élvezhető. Inkább embere válogatja.

2017. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Időfutár-Gimesi Dóra, Jeli Viktória, Tasnádi István
2018. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!