Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Trónok harca kockák! Hogy...

Trónok harca kockák! Hogy tetszik nektek ez a könyv?

Figyelt kérdés
[link]
2017. szept. 14. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha a könyvekhez hűen nézne ki.
2017. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gags ***** válasza:

A Fal erős torzítását leszámítva csak az Ikrekben találok kivetnivalót és talán az Sasfészekben... A Fal tömzsi halom, egyetlen létrával holott ez nem így van, Jon helyzetéből is láthatáron túl húzódik szóval nem csak magas de szélles is felvonóval és több létrával, harci gépekkel és töltéssel a tetején. Sasfészek 3 erődítményét valamért szintén nem tűntették fel, én legalább is nem látom Követ, Hót és Éget +a repülést sem egy kikövezett lyukon történik, igazából a börtön híres erről, ott peddig lejtős a padló és a rab könnyen kicsússzanhat a szabadba. Ikrek meg... nem csak két örtorony a part két oldalán, egy harmadig is követlenül a híd felett annak védelmére.


Én a 2. könyvet olvasom éppen és ennyi hibát láttam (mit ne mondjak, azért a várak leírásánál nem figyeltem éppen annyira) Azért érdekelne miket fedeztetek még fel :D

2017. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!